Sleduj nás

Blázní?! Conor McGregor si hrál na šampiona UFC a fanoušci zuří – VIDEO

Blázní?! Conor McGregor si hrál na šampiona UFC a fanoušci zuří – VIDEO
Conor McGregor si vyrazil na večírek, kde se producíroval i s pásem šampiona UFC. Místo ovací si však vyslechl kritiku.

Irský bouřlivák se opět jednou stal terčem pozornosti a to ani nemusel byť jen jednou nohou nakročit do nitra oktagonu… Naopak, Conor se vydal v Abú Dhabí na večírek, na který si nezapomněl vzít svůj mistrovský opasek, který získal před šesti lety. Lidem se pak prezentoval stále jako úřadující šampion.

https://twitter.com/FullCombat_/status/1594102993606959104?s=20&t=hyek8ww3auGS9zDL3WGNXA


„No to je blázen. On si vážně myslí, že je stále šampion?!“ opakovaly se mnohé komentáře, které lidé psali na Irových sociálních sítích. „Vyhrál jeden zápas za posledních pět let a pak se takto naparoval, to chtělo opravdu odvahu,“ reagovali další.

„Upřímně už jej nemohu ani vystát, už dávno ztratil svou identitu,“ psal mu jeden z fanoušků. „Ten člověk stále žije v minulosti. Bývaly časy, kdy jsem ho měl fakt rád, ale stal se z něj naprostý kretén,“ hromadily se záporné reakce.

McGregor: Pásy jsou cílem


I navzdory kritice si Conor stále žije svůj život a stojí si za svým. To znamená, že až se vrátí do klece, což se má stát nejdříve v květnu příštího roku, hodlá opět útočit na titul šampiona.


„Už teď trénuji na max, což znamená, že bych klidně v lednu mohl mít zápas, ale chápu, že tu jsou nějaké podmínky, které musím splnit, než mě pustí do boje. Takže si počkáme (do května) … Každopádně až se jednou vrátím, budu nepřemožitelný! Ocelová noha, více svalové hmoty, dynamit v ruce, soupeři budou usínat!“ slíbil McGregor.

A jaká jména má v hledáčku?


„Buďto půjdu o titul, anebo si dám nějaký zápas, který dává smysl a uzavře jednu velkou rivalitu. Mohlo to být s Natem Diazem, kdyby zůstal v UFC… Tony Ferguson si však otevírá pusu, s Dustinem Poirierem mám jednu nevyřízenou záležitost a vážím si výzvy od Michaela Chandlera,“ uvedl McGregor tři jména, ke kterým můžeme přičíst ještě šampiona velterové váhy. Tím je pro tuto chvíli Leon Edwards, nicméně v březnu se jím může opět stát Kamaru Usman.

Další články