Sleduj nás

Blachowicz tipuje výsledek svého titulového duelu s Reyesem

Blachowicz tipuje výsledek svého titulového duelu s Reyesem

Jan Blachowicz se přeci jenom dočkal. Nyní jej čeká souboj o uvolněný titul polotěžké váhy a určitě se bude snažit udělat vše, co je v jeho silách, aby ho získal.

Soupeřem mu bude podobně ambiciózní a o sedm let mladší Dominick Reyes, jenž bývalému šampionovi Jonu Jonesovi během jejich posledního vzájemného duelu dost zavařil. I proto je podle bookmakerů před tímto zápasem brán jako papírový favorit.

Polský veterán už párkrát v minulosti dokázal jít proti proudu a rád by to zopakoval i nyní. „Dominickovy kvality nelze zpochybnit, proti Jonesovi předvedl opravdu skvělý výkon. Určitě to pro mě bude těžké utkání, ale i tak se ho pokusím vyhrát,“ řekl v rozhovoru pro MMA Junkie Blachowicz.


„Myslím si, že se to bude odehrávat čistě v postoji, ale pokud dostanu šanci to vzít na zem, zkusím to. Především si ale půjdu pro ukončení. KO nebo submise, na tom nezáleží. Podstatné je pro mě číslo tři. Když spím, zdá se mi, že to vyhraju ve třetím kole,“ pokračoval.

„Budu připravený na vše, je to má velká šance, půjdu si za ní. Myslím si, že to bude dobrý fight a předpovídám, že skončí knokautem. A to KO dostane Reyes ve třetím kole,“ zopakoval Blachowicz, jenž se aktuálně shodou okolností také nese na vlně tří výher. Vedle Lukeho Rockholda porazil i Ronalda Souzu či Coreyho Andersona.Další články