Sleduj nás

Blachowicz se domnívá, že Jonesovy „fígle“ prokoukl. O titul ale prý bude bojovat i tak

Blachowicz se domnívá, že Jonesovy „fígle“ prokoukl. O titul ale prý bude bojovat i tak

Vrchní titulový vyzyvatel z divize polotěžké váhy Jan Blachowicz se domnívá, že si šampion Jon Jones všechny své kroky předem promyslel. A tím, že se vzdal titulu, chtěl pouze donutit UFC k reakci.

„Už jsem z toho všeho unavený,“ dostával se ke slovu polský veterán, jenž všechny tyto fígle údajně prokoukl. „Jon určitě nekončí. Všichni chceme dostávat více peněz, to samé on. Tohle celé je od něj jenom hra, jak toho docílit,“ uvažoval nahlas.

„Bones“ se vzdal svého mistrovského pásu po konfrontaci s UFC a především pak s Danou Whitem a podle všeho se nevrátí k obhajobě dříve, dokud nebudou jeho služby finančně doceněny. Blachowicze to tak staví do nejisté role, protože neví, na co (nebo spíše koho) se má připravovat.


„Je to strašný nepořádek. Nevím, jak se s tím UFC vypořádá, to čekání mě doslova ubíjí. Dostal jsem email a můj další zápas by měl být o titul. Nevím kdy, nevím kde, nevím s kým, ale mělo by to být o titul… Věřím, že nebudu zklamán a že nakonec nedají dříve Reyesovi s Jonesem odvetu,“ řekl poněkud váhavě.

Jak se situace v divizi polotěžké váhy vyvine, to zatím neví ani sám Dana White. „Počkáme a uvidíme. Pokud se Jones bude chtít vrátit, tak se vrátí. Co bude s jeho kariérou, to záleží čistě na něm. Realita je ovšem taková, že si zápasením vydělal již dostatek peněz. Teď se nachází v takové pozici, že kdyby se rozhodl ukončit kariéru, tak už nikdy nemusí pracovat,“ zaznělo z úst šéfa organizace.Další články