Sleduj nás

Patrik Kincl již zná jméno svého příštího soupeře, fanoušci se trochu podivují

Patrik Kincl již zná jméno svého příštího soupeře, fanoušci se trochu podivují Foto: OKTAGON MMA

Organizace OKTAGON MMA nepřestává napěchovat kartu turnaje pro pražskou Štvanici atraktivními duely. Nyní přišla na řadu střední váha. Jednička divize Robert Bryczek si to rozdá se stálicí žlutočerné organizace Pirátem Krištofičem. Ve hře nebude nic menšího než titulová šance proti šampionovi Patriku Kinclovi.

Slovenského borce zastihla zpráva o oznámení zápasu na dovolené, kterou tráví s kamarády na jachtě ve Středozemním moři. Poslední duel nedopadl pro Piráta dobře, když v prvním kole Tipsport Gamechangeru podlehl Alexi Lohorému. Ve střední váze nejprve dokázal Krištofič získat dočasný titul nad Polákem Naruszczkou, ale poté jednoznačně podlehl Patriku Kinclovi. Reputaci si napravil skalpem Zdeňka Polívky, ale i tak má z posledních tří zápasů dvě porážky. Právě to je skutečnost, jež kouskuje fanoušky na dva tábory, zdali si Samuel zaslouží či nezaslouží bojovat o mistrovský opasek. 

Bilance Roberta Bryczeka je úplně jiný příběh. Polák se po přechodu do střední váhy dostal do výborné formy. Na úvod sice poměrně kontroverzně podlehl Polívkovi, ale poté přišla série čtyř výher v řadě. Kromě titulu organizace FEN, který si Bryczek zařídil bleskovou výhrou nad Robsonem, přišly triumfy nad Strzelczykem, Driaiem i Chadwickem. Všechny soupeře navíc Robert ukončil během prvních minut zápasu knockoutem!


Zajímavý souboj, ve kterém se těžko hledá favorit, doplní již tak našlapanou kartu, které vévodí bitva šampionů Sanikidzeho a Keity. Skvělou zprávou je návrat Ivana Buchingera a také Karlose Vémoly, který se dokázal dát bleskově dohromady po zápase v O2 areně. Do akce se zapojí i fantom bantamové váhy Jonas Magard, takže panteon OKTAGON hvězd bude téměř kompletní.


Další články