Sleduj nás

Bisping přiživil spekulace o Conorově návratu. Jeho zápas s Aldem si svět zaslouží vidět, tvrdí

Bisping přiživil spekulace o Conorově návratu. Jeho zápas s Aldem si svět zaslouží vidět, tvrdí

McGregor se sice na bojišti od své ostře sledované bitvy s Khabibem z října roku 2018 neobjevil, ale i tak je často spojován s návratem. A ten nyní dostává opět o něco reálnější podobu, když legendární zápasník Michael Bisping přiživil spekulace.

Jsou to čtyři týdny dozadu, co šéf UFC Dana White odhalil, že se McGregor vrátí buďto ještě v tomto roce, nebo začátkem toho příštího. Jako jeden z mála lidí v žádném rozhovoru nepochyboval, že by se tento návrat neuskutečnil, což samo o sobě budilo jisté naděje.

Poskočíme-li od Whiteovy zpovědi o dva týdny dopředu, pak přišla stránka TalkMMA s informací, že se McGregor vrátí na UFC 244, které se koná 2. listopadu v New Yorku, což je jeho oblíbené místo, kde se v odvetě střetne s Josém Aldem. V ten moment už začalo trochu přihořívat, ale ještě ne zdaleka tolik jako po rozhovoru Michaela Bispinga.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„McGregor vs. Aldo, to je zápas, který si svět zaslouží vidět. První bitva skončila po třinácti sekundách a většina lidí doteď věří, že by si Aldo vedl v odvetě lépe. Mám-li být ale upřímný, tak tohle je skvělý duel, který by Conora po prohře s Khabibem mohl postavit znovu na nohy,“ vyjádřil se Bisping.


Bývalý šampion střední váhy se domnívá, že se irský Notorious potřebuje nejprve vrátit na tu výherní vlnu, než učiní další kroky.

„Conor touží po zápase s Khabibem a určitě je dost zkušený na to, aby ho trefil a vyhrál, ale víc než to si myslím, že ho Khabib dřív povalí na zem a zase to bude ta stejná písnička, která jenom zopakuje výsledek z prvního dějství. Conor se nejprve musí vrátit do toho vítězného režimu a zápas s Aldem je pro něho skvělou příležitostí, jak to udělat. Neříkám sice, že ho Aldo nemůže zaskočit… protože nikdy nevíte, co se v kleci stane… ale určitě to je ze strany Conora dobrá šance na výhru,“ dodával Bisping.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži