Sleduj nás

Beneil Dariush informoval o termínu svého návratu a potvrdil jméno soupeře

Beneil Dariush informoval o termínu svého návratu a potvrdil jméno soupeře
Na Dariushe se částečně usmálo štěstí, jeho noha se obejde bez operace, a tak se může v létě vrátit do klece.


Spolu s tímto comebackem by měl být spojený už jednou zrušený duel s Islamem Makhachevem, o kterém promluvil i sám Dana White.

„Až se Benny vrátí, dáme mu Islama. Momentálně zde nevidím jiný zápas, který by dával větší smysl a na který by se lidé více těšili, a to včetně mě,“ řekl tuto středu pro Bartool Sports.

Ačkoliv má Makhachev deset výher v řadě, k titulu se zatím nedopracoval. A teď navíc svou skvělou pozici bude riskovat proti velmi motivovanému soupeři.

„Děkuji Bohu za to, že se vyhnu operaci a že samo UFC chce, aby ten fight s Makhachevem dostal nové datum. Mrzí mě to vůči Islamovi, ale v létě se snad konečně utkáme a pak se rozhodne, kdo z nás dvou si zaslouží více bojovat o pás,“ uvedl Dariush.


„Byl bych rád, kdybych před tím fightem měl další plný přípravný kemp, tedy celých deset týdnů. Uvidíme, kdy budu moct naplno používat nohu, ale červenec mi k návratu do klece přijde celkem reálný,“ informoval prostřednictvím serveru ESPN.

V lehké váze to tedy dopadne tak, že v květnu proti sobě zabojují šampion Charles Oliveira s vyzývatelem Justinem Gaethjem. Pokud šampion úspěšně obhájí, přijme zápas s Conorem McGregorem. Kdyby vyhrál Gaethje, ten dá pravděpodobně přednost vítězi bitvy Makhachevm vs. Dariush. Leč nechme se překvapit.

Další články