Sleduj nás

Ben Rothwell má zajímavý návrh pro Francise Ngannou. Zahrnuje to naprosto krvelačnou záležitost

Ben Rothwell má zajímavý návrh pro Francise Ngannou. Zahrnuje to naprosto krvelačnou záležitostFOTO: UFC

Ben Rothwell navrhuje Francisi Ngannouovi zajímavou možnost, která zahrnuje pořádnou štípanou a také luxusní výplatu.

Co Rothwell v listopadu 2021 opustil řady UFC, vydal se do Bare Knuckle Championship, kde chtěl nadále pilovat svůj úder, ovšem tentokrát pouze bez rukavic. Jedná o se velmi drsný sport, který je však skvěle finančně ohodnocen. A to je jeden z důvodů, proč si Ben angažmá zde užívá.

„Jak jsem opustil UFC, ani jsem nepočítal s tím, že bych si mohl ve svém věku (41 let) někde vydělávat lépe. A hle, jak jsem se spletl. V BKFC dostávám dvakrát, možná třikrát tolik a zápasy si zde i navzdory náročnosti užívám. Bylo by skvělé, kdybych tu přivítal další bývalou elitu z UFC,“ pronesl Rothwell v rozhovoru pro Middle Easy. Narážel přitom na slavného Predátora Francise Ngannou, který je momentálně bez angažmá.


„Francis hledá pořádné dobrodružství a také pořádnou výplatu, to mu BKFC může zajistit. Ať se sem tedy vydá a já ho přivítám… Jsem pravděpodobně jediný šílenec na celé širém světě, který by byl ochotný si to s ním dát v boxu bez rukavic... Dostaneme zaplaceno, my si užijeme trochu brutální zábavy a nabídneme divákům skvělý fight. Co více dodat,“ zasmál se bývalý elitní člen ze soupisky UFC.

Francis Ngannou má před sebou vícero možností a je jen na něm, jak si vybere. Veřejností však prosakují informace, že by měl upřednostnit americkou PFL, která mu dovolí během angažmá u ní podstupovat i například zápasy v boxu. Takovéto podmínky mu žádná smlouva s UFC nezaručila.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články