Sleduj nás

Ben Askren odhalil záludnosti, které ho Jake Paul nutil zahrnout do smlouvy

Ben Askren odhalil záludnosti, které ho Jake Paul nutil zahrnout do smlouvy
Ben Askren vyfasoval v duelu s Jakem Paulem naprosto jednoznačné KO. Podmínky smlouvy ale odhalují, že to před bojem neměl vůbec jednoduché.

Jake Paul je internetová hvězda. Taková, která ke svému úspěchu potřebuje vyhrávat jeden zápas za druhým. Proti Benovi sice věřila, že jej porazí, ale chtěla si to pojistit. Za spolupráce s Trillerem proto bývalého šampiona velterové váhy Bellatoru či ONE FC nutila podepsat „nesmyslné“ podmínky.

„Jake za mnou přišel a nutil mě podepsat dvě smlouvy. Jedna se týkala našeho zápasu, druhá ovšem podmínek, jejichž porušením bych přicházel o peníze,“ prozradil Askren ve Fight Hub TV.


„Řekl mi, že se Triller bojí, že se nebudu držet striktně boxerských pravidel. Jsem přeci MMA zápasník a jako takový bych se mohl uchýlit k nějakým MMA pohybům, kvůli kterým bych mohl získat v boji výhodu,“ popisoval.

Slovy přítele: Ben Askren věděl, že s Jakem Paulem prohraje, říkal to celou dobu Ben Askren na vážení


„Jake tedy trval na tom, abych podepsal druhou smlouvu, že v boji nepoužiju žádné MMA pohyby. A kdybych náhodou použil, zaplatím pokutu 100 tisíc dolarů za každý z nich,“ svěřoval se Askren, který nakonec v ringu stál jako solný sloup a nechal se knokautovat v prvním kole.

„Tenhle kontrakt byla ta nejhloupější věc, o které jsem kdy slyšel. Vlastně jsem dostal hlavně zaplaceno za to, že jsem si tam nechal dát přes držku,“ přiznával nyní po čase.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články