Sleduj nás

Ben Askren chválí Jakea Paula a předvídá, jak dopadne jeho zápas s Natem Diazem

Ben Askren chválí Jakea Paula a předvídá, jak dopadne jeho zápas s Natem DiazemFOTO: TOP RANK

Ani Ben Askren si nenechá ujít velmi rychle se blížící zápas mezi YouTuberem Jakem Paulem a UFC veteránem Natem Diazem. Má v této bitvě svého jasného favorita. 

Už to jsou více než dva roky, co se Ben „Funky“ Askren postavil do nitra ringu, kde sliboval, že setne hlavu namyšlenému a troufalému YouTuberovi. Nevěřil v jeho boxerské schopnosti, a naopak silně přecenil ty své.

Když následně tedy začal zápas, inkasoval tvrdé KO hned v prvním kole. Od té doby už Bena nikdo nebere vážně a na jeho předchozí bojové úspěchy se prakticky zapomnělo.

„Upřímně vám povídám, že jsem byl dříve strašně naivní, když jsem si myslel, že je Jake Paul jen nějaký kluk, kterému dám lekci, shrábnu prachy a vypadnu. Velmi jsem se v něm zmýlil a zmýlili se v něm i ostatní velcí bojovníci. Tenhle týpek to má vážně v sobě,“ pronesl již poučený Askren na stanici BT Sport.

Dnes však můžeme vidět, že Jake Paul není jen tak ledajaký nazdárek, on ty zkušenosti vážně má, což pocítil nejen Tyron Woodley, ale později třeba i například legendární Anderson Silva. 


„Dostal jsem od Jakea přes pusu a myslel jsem si, že to je trapas. Teď už ale vím, že to takový trapas není. Viděl jsem Jakeův zápas s Tommym Furym, Andersonem Silvou i Tyronem Woodleym a on to v sobě vážně má, je skutečně dobrý. A vůbec nepochybuji o tom, že by nedal ani Natea Diaze, kterého řadím pod úroveň Silvy. Ano, možná prodá více PPV, ale papírově to bude snazší soupeř,“ míní Askren.

Tímto se nám prakticky potvrdilo, že Ben vážně před dvěma lety netušil, do jak náročného zápasu vstupuje. Ano, je to bývalý šampion velterové váhy ONE FC nebo Bellatoru, ale své MMA zkušenosti, jejichž základy tkví ve wrestlingu, nedokázal v boxerském ringu nikterak uplatnit. Naopak sám na vlastní kůži pocítil, jak odlišný sport box je. Bohužel k jeho smůle jej navíc sundal ještě „nějaký“ YouTuber. Další články