Sleduj nás

Bellator - Cro Cop Mirko - Nelson Roy

Bellator - Cro Cop Mirko - Nelson Roy

Bellator 216 bude dějištěm souboje dvou opravdových veteránů oktagonu, kteří dohromady absolvovali bezmála 90 zápasů na té nejvyšší úrovni. 

Populární pupkáč Roy Nelson loni nastoupil ke dvěma zápasům a oba prohrál. Nejprve ho na body přetlačil Mitrione a následně ho také tvrdě ukončil přesným kolenem do hlavy Kharitonov. 

Populární pupkáč Roy Nelson loni nastoupil ke dvěma zápasům


„Cro Cop“ Filipovic si vedl lépe, drží šňůru 9 výher v řadě a naposledy prohrál s Oleynikem v roce 2013. Za tu dobu porazil například Lawala a Gonzagu. Pro sázkové kanceláře je Mirko velký favorit a vzhledem ke zmíněné statistice to dává i smysl. Pro nás je ale v tomto souboji Nelson černým koněm a věříme, že bookmakerům vypálí rybník.


Cro Cop si tuto parádní bilanci z poslední doby nahnal v Rizinu, kde (při vší úctě k japonské organizaci) nepotkával takovou kvalitu jako Nelson v UFC nebo Bellatoru. Další důvod je, že „Big Country“ Nelson zvládl Mirka porazit v roce 2011 a určitě mu tento triumf dodá sebedůvěru do sobotního zápasu. Jedná se o hodně nevyzpytatelný souboj a vyplatí se sázka na Nelsona v kurzu 2.61.


Další články