Sleduj nás

Bellator - Bader Ryan - Nemkov Vadim

Bellator - Bader Ryan - Nemkov Vadim
Pokud to celosvětová situace okolo koronaviru dovolí, čeká nás devátého května jeden z nejočekávanějších turnajů organizace Bellator v tomto roce. Galavečer s pořadovým číslem 242. přinese nabitou kartu, která obsahuje dva titulové zápasy.

Nejprve se o uvolněný titul ve střední váze utkají Gegard Mousasi s šampionem veltru Douglasem Limou. Následně jako hlavní zápas večera nastoupí Ryan Bader, který bude obhajovat svůj titul v polotěžké váze, proti Vadimu Nemkovovi.

Bader Ryan vs. Nemkov Vadim

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Ryan Darth Bader jde do tohoto zápasu s bilancí sedmadvacet výher a pět porážek, kdy 44 % vítězství získal knockoutem. Poslední zápas nedopadl podle jeho představ, protože nadějně rozjetý souboj skončil NC, tedy bez výsledku. Důvodem bylo zranění oka jeho soupeře Cheick Konga, které mu měl způsobit Baderův prst. I tak ale zažívá Ryan nejlepší roky své kariéry. Po zisku titulu v polotíze zvládl i pyramidu v těžké váze a zařadil se do exklusivní společnosti double-championů.

Vadim Nemkov je českým fanouškům dobře znám ze zápasu s Jiřím Procházkou. Denisa během prvního desetiminutového kola mladého Rusa doslova uvařil a ten nebyl schopný nastoupit do poslední pětiminutovky. Vadim prohrál i následující zápas se Švédem Albrektssonem, ale následně začala jeho vítězná série, která jej vystřelila až k šanci bojovat o pás Bellatoru.


Bader Ryan v organizaci Bellator

Sedmadvacetiletý reprezentant FedorTeamu má nyní rekord jedenáct výher a dvě porážky, kdy 73 % vítězství získal knockoutem. V Bellatoru zvládl porazit tři bývalé šampiony! McGearyho zlikvidoval tvrdými lowkicky, Davise udolal na body a Carvalha uškrtil ve druhém kole.

Současný šampion půjde do tohoto zápasu jako favorit. Výborný wresting, obrovské penzum zkušeností a výhoda větší postavy, to vše jsou argumenty, které nejdou brát na lehkou váhu. Uvidíme, jak si Bader poradí se shazováním, ale v souboji s Kongem měl pouze 104 kg. Nemkov bude nebezpečný výborným boxem, kdy zvláště jeho pravačka neustále hrozí KO úderem. Určitě bude také dynamičtějším borcem.


Hlavní otázkou je, zda je schopný rozdělit si síly v pětikolovém zápase. Bader již prokázal, že ani v závěrečné fázi takto dlouhého souboje nezpomaluje. I když se nám Vadim svým projevem líbí a jednou se pravděpodobně stane šampionem některé z velkých organizací, poputují naše peníze na Ryana. Kurz na Baderovu úspěšnou obhajobu je 1.52. Vsaďte si s námi a získejte peníze zdarma na první sázky zde.

Další články