Sleduj nás

Bejr se mě bojí. A právem! Rozsekám mu tu hnusnou palici, burcuje Grznár

Bejr se mě bojí. A právem! Rozsekám mu tu hnusnou palici, burcuje Grznár
Filip Grznár by nejraději svou nenávist proti Aleši Bejrovi ventiloval tím nejdrsnějším možným způsobem – v nějakém pouličním boji. Na tohle ale organizace Clash of the Stars nepřistoupí.

Nenávist, která by se dala krájet. Co si plzeňský kulturista otevřel pusa na Ukrajince, kde má Bejr přátele, dostal za to naloženo naskočeným kolenem. O tomto útoku Filip nic netušil a o to víc ho naštval.

Vznikla mela a vzduchem kromě facek létala i drsná slova. Některá dokonce referovala o vraždě. Ta nenávist byla tak silná, že promotéři prostě nemohli jinak než využít této příležitosti a oba borce spolu hodit do klece.Aleš Bejr vs. Filip Grznár na Clash of the Stars 3


Vzhledem k tomu, jak podlý byl Bejrův útok na Grznára, se plzeňský kulturista dožadoval, aby se jejich zápas nesl pod pravidly ulice. „Než mě Bejr napadl, bylo to o sportu. Alespoň trochu teda. Teď už to je jen o tom ho rozbít.“ Jenže u organizace pochopení pro boj bez pravidel nenašel.

grznar bejr zapas

Verdikt? Thajský box, nebo nic!


Bohužel pro Filipa, pokud chtěl bitvu, musel přijmout podmínky thajského boxu. Chvíli ho to štvalo, ovšem nakonec se nechal zlomit.


„Tak lidi, nechal jsem se udolat… Prostě přistupuji na podmínky Bejra. To znamená, že na Clash of the Stars 3 budu mít zápas pod pravidly thajského boxu, respektive pojedeme jen postoj,“ přiznal lehce se sklíčenou hlavou Grznár.

„Aleš dokonce nechtěl přistoupit ani na malé MMA rukavice, takže pojedeme thajský box v kleci v normálních rukavicích... Ale v osmičkách, tedy v těch nejmenších, co jsou... Alespoň tak…

Bohužel to nebude žádné MMA ani malé rukavice, které jsem chtěl. Aleš se bojí, proto tedy přistoupím na jeho podmínky. Koneckonců s ním rád půjdu v jakémkoliv stylu a za jakýchkoliv podmínek. Na vše jsem mu kývnul a teď se může těšit, že mu rozsekám tu hnusnou pleš!” vyjádřil se Grznár, který ve svou výhru skutečně hodně věří.


https://top-fight.cz/ceska-scena/grznar-cigany-odmitam-nechci-s-nimi-bojovat-jednoho-sejmete-a-hned-vas-vyzve-druhy/

Další články