Sleduj nás

Báječný Holloway: Tato slova adresoval fanouškům po své prohře

Báječný Holloway: Tato slova adresoval fanouškům po své prohře

Štěstí mu sice nepřálo, ale ani to není důvod, aby životem kráčel se sklopenou hlavou. „Je mi 28 a jsem ve skvělé formě, já se ještě vrátím,“ ujišťuje havajský bojovník, který má za sebou četné zástupy fanoušků.

A právě ti jej sledovali při další bitvě ve váhové divizi, ve které ještě začátkem loňské zimy kraloval. Pak se ale objevil člověk, jenž na Hollowaye dokázal najít recept a ukončil tak jeho posvátnou éru.

Nechybělo přitom moc, aby se „Blessed“ po odvetě opět ujal moci, jenže bodoví rozhodčí byli jiného názoru a Max musel skousávat druhou porážku v řadě. Tentokrát zřejmě tu nejkrutější ve své kariéře.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Život není fér. A pro mnoho, mnoho lidí ve světě je ještě více nespravedlivý jak ke mně. Lidé jsou nezaměstnaní, bez vidiny na lepší zítřky a nic z toho není jejich vina,“ zmínil Holloway, který svou prohru přijal jako šampion, i když tímto statusem aktuálně neoplývá.


Ale co není, může být. „Dopadlo to tak, jak to dopadlo, avšak pro mě jako fightera se nic nezměnilo. Stále mám doma pět svých pásů, stále je mi pouze 28 let a jsem zdráv. Posvátná éra pokračuje,“ řekl odhodlaně.

holloway_volkanovski

Následně přispěchal i s jedním vzkazem pro ty, co posílají výhružné zprávy všem, co tvrdí, že Volkanovski vyhrál zaslouženě.


„Právě jsem přistál ve Vegas, kde jsem se přesunul do další karantény (kvůli bezpečnostním opatřením) a bylo mi řečeno, že pár lidí v mediích dostává výhružné zprávy za to, že píšou, že je výsledek mého zápasu správný… Tohle určitě není v pořádku. Cením si každého, kdo mě podporuje, ovšem ne takto.“


Další články