Sleduj nás

Až mu moje pěsti promasírují žebra, uvědomí si, že udělal špatně, děsí Mike Tyson svého soupeře

Až mu moje pěsti promasírují žebra, uvědomí si, že udělal špatně, děsí Mike Tyson svého soupeřeFoto: Most Valuable Promotions

Teď se ještě Jake Paul usmívá a věří si, jak s Mikem Tysonem hravě vytře podlahu, ale v ringu ho prý smích přejde.

Oba borci se špičkují, jako by vstupovali do velkého sjednocujícího duelu, jako tomu bylo v případě Tysona Furyho s Oleksandrem Usykem. Pravda je nicméně taková, že jejich zápas žádnými mistrovskými opasky ověnčený není, a přesto se napětí každým dnem jenom prohlubuje.

Velký podíl na tom má jak komise, která schválila žádost o provedení profesionálního souboje namísto pouhé exhibice, tak i Jake Paul, který si začal zahrávat s opravdu žhavým ohněm. Tak dlouho do něho svými drsnými a provokativními výroky přikládal polínka, až vytvořil požár, který ho nyní chce popálit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Jake Paul neví, s čím si zahrává,“ řekl Mike Tyson při výstupu pro ESPN. „Rozhodně se za ta léta hodně zlepšil, co box dělá, ale tohle je souboj psů. Až mu moje pěsti promasírují žebra, až mu začnou praskat kosti, tak si uvědomí, že udělal špatně.“

Povaha Mikea Tysona se ani za ta léta nezměnila. Jednou jste s ním v ringu, tak musíte počítat s nebezpečím. O tom se mimo jiné přesvědčil i jeho trenér Rafael Cordeiro, který se pár těmto masážním úderům neubránil.


„Spousta lidí říká, že boxeři s přibývajícím věkem slábnou a zpomalují, ale pak tu jsou výjimky jako Mike Tyson, které se umí vždy na pár okamžiků hecnout. A když rozjede tu svou kombinaci, nevidím moc rozdílů mezi ním a třicetiletými kluky, se kterými také trénuju,“ nechával se slyšet Cordeiro.

„V březnu, když jsme začínali, mě Mike zasáhl do oblasti žeber. Kolikrát je takový úder horší jak do tváře, protože vám to vezme dech a kompletně vás to rozhodí. Nutí vás to si krýt další oblast. Jake Paul je dobrý boxer, ale tohle pro něho bude kompletně nová zkušenost. Mike je šampion ze staré školy, jehož kombinace nelze nikterak při tréninku okopírovat. Nelze se na ně připravit. Proto může být velmi nebezpečný,“ věří Cordeiro.  Další články