Sleduj nás

Attila Végh: Vémolovi dozvonilo, teď šlápl vedle. Pirát ho porazí

Attila Végh: Vémolovi dozvonilo, teď šlápl vedle. Pirát ho porazíFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola udělal chybu, když si do svého příštího zápasu nabral takové velké sousto, jako je Samuel Krištofič.

Papírové předpoklady hovoří o jasné záležitosti, ale někteří bojovníci, včetně samotného Attily Végha, jdou proti proudu. Tato skupina věří velkému srdci Piráta Krištofiče, který na konci roku v pražské O2 areně nejen překvapí, ale zároveň umlčí všechny kritiky.

„Všichni víme, že Karlos není bezchybný a má své slabé stránky. Pokud na ně Pirát zaútočí, určitě může vyhrát, na to se teď zaměřujeme,“ promluvil Attila v promo videu organizace.


„Dříve jsem mluvil o tom, jak jsem Karlosův největší fanoušek, ovšem to už teď tvrdit nemohu. Samuela beru jako nedílnou součást sebe samotného, v přípravě s ním budu spolupracovat. Myslím si, že na Karlose má, musí ten zápas vyhrát!“ věřil svému příteli.

„Rozhodně jsem tedy tým Pirát. Omlouvám se, Karlíto, ale tvůj čas se již blíží. Odteď jsem tvůj čím dál menší fanoušek!“ zněla bojovná slova někdejšího šampiona polotěžké váhy Bellatoru, který bude na Oktagonu 51 stát v rohu Samuela Krištofiče.


Attila často používá spojení „Karlosův největší fanoušek“, neboť jak už několikrát vysvětlil, když se Terminátorovi bude dařit, bude jeho výhra nad ním čím dál speciálnější a výjimečnější.

Momentálně bude však Karlosův odkaz podroben další zkoušce. Pirát není dle bookmakerů žádný favorit a mezi fanoušky mu věří opravdu jen málokdo, z čehož je odvozena i ta kritika, ale Attila a spolu s ním pár vyvolených jdou hrdě proti proudu.

„Attila Végh mi ukázal, že je možné Vémolu ukončit a vyhnout se jeho tlaku. Patrik Kincl mi ukázal, že je možné bránit jeho takedowny i na pletivu klece. Lucas Alsina mi ukázal, že je možné ho kontrolovat. Jo, určitě na Karlose mám!“ dával najevo své odhodlání sám Pirát, který si však z posledních čtyř zápasů odnesl tři prohry. I pro něho je to tedy nyní zlomové období kariéry. A navíc za Karlosem musí jít s váhou nahoru.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu