Sleduj nás

Attila Végh se drsně obul do Vémoly: 5 let o tu odvetu brečíš a teď nemáš motivaci?

Attila Végh se drsně obul do Vémoly: 5 let o tu odvetu brečíš a teď nemáš motivaci?FOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola cítí, že už dávno překlenul Attilu Végha, a proto i do odvety ztratil motivaci. Végh ovšem zapátral v minulosti a Karlosovi vše vpálil přímo do tváře. 

O odvetě československého MMA „Zápasu století“ se mluví prakticky již od chvíle, co první duel skončil. Attila vyhrál na KO, které Vémolu poslalo na psychické dno, ze kterého se snažil zvednout a sliboval, že klidně bude svému slovenskému soupeři pravidelně klepat na okno, jen aby si tu odvetu vynutil. 

Čas ovšem plynul, Attila se mezitím začal soustředit na vlastní činnost, která již s MMA neměla příliš společného, a Karlos se natolik posunul, že se nyní cítí na výši. O druhé měření sil s „Pumuklim“ sice pořád stojí, ale zase až tak po něm tolik nešílí. To mimo jiné přiznal na nedávné tiskové konferenci OKTAGONu. 


„Už dávno jsem se zbavil toho pocitu, že musím mít s Attilou za každou cenu odvetu. Teď je to na něm. Pořád poslouchám, že se mnou bude zápasit jen tehdy, když mu za to někdo dobře zaplatí. Attila dělá plno věcí, zkrátka tancuje za peníze. Tohle ale není zápas, ve kterém by mělo jít jen o peníze. 

Nechci nějakého přežitého Attilu. Chci toho hladového Attilu, jaký byl v prvním zápase, jinak mi ta odveta nedá nic. Pokud bude jenom sedět doma na zadku a přibírat, nakonec nebude schopný ani shodit do polotěžké váhy. Pokud někoho takového porazím, lidé si pak řeknou, že jsem s ním nešel v jeho nejlepší formě,“ ví Terminátor.


Reakce Attily Végha

Pumukli si tiskovou konferenci OKTAGONu pochopitelně také nenechal ujít a krátce po jejím skončení se sám k celé situaci vyjádřil. Karlose ujistil, že posledních pár týdnů poctivě trénuje a nyní vlastně už jen čeká na potvrzení nějakého termínu. 

„Pět let o té odvetě se mnou snil a teď se vymlouvá, že už nemá motivaci. Ale já velmi dobře vím, že Karlíto má v životě jedinou motivaci – mě. Do UFC se už nedostane,“ sdělil Attila Végh portálu šport.sk. 

„Začal jsem makat a dostal jsem novou chuť. Jsem v přípravě a koncem roku bych ten zápas s ním zvládl. Jestli Karlos mluví o tom, že to je otázka pro mě, tak já potvrzuji, že dávám zelenou. Ten zápas chci a beru ho. Dám mu tu možnost a teď už jen čekám na to, kdy se to ohlásí,“ podotkl. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články