Sleduj nás

Attila Végh oznámil svůj další zápas, odveta s Terminátorem utržila KO

Attila Végh oznámil svůj další zápas, odveta s Terminátorem utržila KO

Attila „Pumukli“ Végh (33-9-2) byl dlouho veřejností a fanoušky tázán, jaký a kdy bude jeho příští souboj. Vítěz ze „Zápasu století“ se proto tedy konečně rozhodl prolomit ledy a skrze své sociální sítě nám odhalil první podrobnosti.

„Už několik měsíců mi denně píšete, kdy budu znovu bojovat. Dnes je na čase, abych vám dal odpověď. Bojovat budu příští rok a stane se tak dokonce v boxu!“ překvapil nejúspěšnější slovenský MMA zápasník, jenž se rozhodl upustit od svého původního řemesla za účelem nových zkušeností.

A ty zkušenosti ho dozajista lákají. „Boxerský souboj jsem si vždy chtěl vyzkoušet a teď se objevila ta pravá výzva, abych si tento ‚splň senil‘. Bude to boj s velkým příběhem a já jsem šťastný, že to přišlo,“ okomentoval přechod na svou novou etapu, na kterou se po zbytek současného roku bude připravovat.


Na jméno soupeře si však budeme muset počkat. „Kdy, kde a proti komu to bude, to zatím nemůžu říct, ale co sdělit mohu, je to, že děkuji Palovi Nerudovi a Ondřeji Novotnému za to, že mi to umožnili. Stále jsme spolu a spolu jsme nejsilnější. Attilka je zpátky!“ uzavřel tuto radostnou novinu.

Karlos Vémola má zatím vlastní plány, které jsou spojeny s OKTAGONEM MMA a čítají jedno velké jméno ve váze polotěžké a následně titul ve váze střední. Z časového hlediska je tedy stále možné, že bychom se případné odvety „Zápasu století“ dočkali někdy příští rok. Další články