Sleduj nás

Attila: S Karlosem k sobě chováme úctu, i když mě by nikdy nenapadlo o sobě říkat, že jsem nejlepší

Attila: S Karlosem k sobě chováme úctu, i když mě by nikdy nenapadlo o sobě říkat, že jsem nejlepší

Jak se na československý duel století dívá Karlos Vémola, to už jsme slyšeli, avšak názory z druhé strany barikády tu ještě nezazněly. Attila Végh tedy přidal svůj pohled na věc a ten je více než uctivý.

Oba lvi se společně setkali na tiskové konferenci Oktagonu, na níž byl Karlos Vémola představen jako jedna z nových posil již tak rozlehlého mužstva. Terminátor vždy ve svých rozhovorech sliboval, že doručí zápasy s několika jmény, mezi nimiž nechyběl ani Attila Végh.

Attila Végh tedy přidal svůj pohled na věc


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Karlos si se mnou přál bojovat a já s tím neměl problém. Jediná podmínka byla, aby přišel za mnou do Oktagonu, což také udělal. Teď už se jenom čeká na přesné datum zápasu,“ uvedl bývalý šampion Bellatoru.

Karlos Vémola je přesvědčen o tom, že je československou jedničkou, a to je ochoten potvrdit právě v duelu s Attilou. „Bude to nejtěžší fight, jaký jsem kdy podstoupil, ale věřím, že to zvládnu. Budu jedním z mála lidí, kteří ho porazí ne jenom jednou, ale rovnou dvakrát,“ uvedl český bijec ještě na tiskové konferenci, kde byla jejich bitva ohlášena.


Dá se tato část považovat za tzv. „trash-talk“, nebo jen příliš vysoké sebevědomí? „Trash-talk to určitě není,“ vrací se ke slovu Végh, „s Karlosem se totiž vzájemně respektujeme,“ povídá, ačkoliv ho ta část, že je Vémola československou jedničkou, očividně zaráží. „Já sám bych něco podobného o sobě nikdy říct nemohl. Těší mě však, jakmile to řeknou lidé okolo mě. To pak zahřeje,“ uvádí.


Už teď je jasné, že tato bitva vyprodá O2 arenu, v níž se bude jeden ze dvou duelů konat (oba dva mají přislíbenou i odvetu). „Myslím si, že to opravdu tak bude. Už Oktagon 10 naznačoval cosi speciálního, fanoušci tím začínají hodně žít, proto by i O2 arena měla být zaplněna do posledního místečka,“ praví, i když na přesný termín zápasu je ještě poměrně brzo.

Na oba borce, než se spolu střetnou, čekají nějaké předzápasy. „Já sám bych měl zápasit na Oktagonu 12, ale zatím nevím, kdo bude můj soupeř,“ říká Végh, jenž si jinak přízně ze strany fanoušků a zároveň i samotné organizace velmi váží. „Dostává se mi sice ještě celá řada nabídek, které přichází zejména z Ruska, ale má budoucnost leží tady (v Oktagonu MMA), jinam se rozhodně nechystám. Tohle je můj strop, tohle je mé UFC. Mám tu své fanoušky a ty nechci zklamat,“ doplnil třiatřicetiletý ranař z polotěžké váhy.


Další články