Sleduj nás

Askrenova kontroverzní výhra nezůstala bez odezvy. Okamžitě chceme odvetu, zní z týmu Lawlera

Askrenova kontroverzní výhra nezůstala bez odezvy. Okamžitě chceme odvetu, zní z týmu Lawlera

Ben „Funky“ Askren zvládl při svém UFC debutu téměř nemožné. Vymanil se ze sevření soupeře, načež pak využil jedné slabé chvilky a rázem Lawlera uškrtil. Šlo ale vážně o uškrcení, neměl náhodou duel pokračovat?

„Přijde mi to nesprávné,“ řekl si o slovo David Martin, kouč bývalého šampiona. „Nesprávné z toho důvodu, že Askrenovi byl dán čas, aby se vymanil z té série úderů, kdy klidně mohl sudí zápas ukončit, ale my jsme tu příležitost nedostali. Přitom se nejednalo o bezvýchodní situaci,“ vyprávěl.

Na bojišti se dokáže děj událostí změnit prakticky ze vteřiny na vteřinu, o čemž jsme se v minulosti již několikrát přesvědčili. „Jsme si vědomi toho, že je Ben skvělý fighter, ale do konce zbývala ještě minuta a čtyřicet sekund. Mohli jsme toho využít, dokázali jsme to už několikrát předtím,“ poukazoval.

Martin nevyloučil ani odvolání u Nevadské komise, ačkoliv nejprve preferuje čestnou odvetu. „Obě dvě možnosti jsou pro nás momentálně otevřené. Robbie je profesionál a já doufám, že to na stejné úrovni i vyřešíme. Vše je o byznysu a o domluvě, my chceme odvetu,“ doplnil.Další články