Sleduj nás

Askren se opřel do „hloupého“ Usmana: V celé historii MMA byste nenašli člověka, který dělá tak špatné promo

Askren se opřel do „hloupého“ Usmana: V celé historii MMA byste nenašli člověka, který dělá tak špatné promo
Každý se umí nějakým způsobem prodat, ovšem když už přijde řeč na současného šampiona velterové váhy Kamaru „The Nigerian Nightmare“ Usmana (16-1), dá se o jeho promotérských schopnostech dosti pochybovat. A stejná věc neunikla již drtivé většině MMA komunity.

Nigerijský šampion ve službách UFC si v nedávné době slízl kritiku za to, že veřejně slíbil, že doslova nalije Jorgemu Masvidalovi do análního otvoru kubánskou kávu. Jen málokdo dokázal tohle slovní spojení pochopit a jak se později ukázalo, autor se tím jen snažil říct, že pro něj někdo jako Masvidal není pořádný soupeř, což mu dovoluje ho takovýmto drastickým způsobem mučit.

„V celé historii MMA byste nenašli člověka, který by dělal tak špatné promo, o jaké se pokouší Usman,“ dostával se ke slovu Ben Askren.

„Vezměte si například zápas s Colbym Covingtonem. Colby je pro mě nejvíce nenáviděný zápasník UFC a během propagace tedy hraje vždy toho záporného týpka. Jediné, co při souboji s ním potřebujete, je hrát si na hodného a lidé vám budou fandit. Co je pro mě záhadou, ani takhle lehký úkol Usman nezvládl,“ popichoval nynějšího mistra divize do 77 kg.

Potupné pro nigerijského šampiona bylo zejména to, že si ve své kariéře častokrát protiřečil. Například chvíli po výhře nad Covingtonem řekl, že měl co dělat, aby svého soupeře porazil. Pár dní na to už ale hlásil, že šlo vše podle plánu a s Colbym si poradil naprosto bezproblémově.


V současné chvíli naopak Usman brzdí skoro již oznámenou bitvu s Masvidalem. Zatím totiž nepodepsal zápasovou smlouvu, až se začalo spekulovat, že na UFC 252 bude headlinovat duo McGregor vs. Gaethje. Čas nám ovšem napoví více.

Další články