Sleduj nás

Anthony Pettis dal vzpomenout na duel s Fergusonem: Nezlomit si ruku, tak určitě vyhraju

Anthony Pettis dal vzpomenout na duel s Fergusonem: Nezlomit si ruku, tak určitě vyhraju

S trochou nadsázky můžeme říct, že tu konečně máme i jinou vzpomínku na hvězdné UFC 229, která by nás nespojovala s Khabibem nebo McGregorem. O své slovo se přihlásil Anthony Pettis, jenž si během duelu s Tonym „El Cucuy“ Fergusonem zlomil ruku, načež musel být zápas po druhém kole ukončen.

Zdali si na ten fight vzpomínáte, dalo by se říct, že měl El Cucuy více z boje. Byl tou dominantní a útočící postavou, přesto ho jeho soupeř minimálně jednou nachytal na švestkách, což otřáslo s Fergusonovým sebevědomím. Naštěstí se z toho ale dostal a nakonec přišly i slzy radosti, když se dozvěděl o další výhře ve své kariéře.

Anthony Pettis dal vzpomenout na duel s Fergusonem


„Ta bitva byla dost těsná, žádná jednostranná záležitost,“ stál si Pettis za svým názorem. „Kdybych si nezlomil ruku, ukončil bych Tonyho nejpozději ve třetím kole,“ pravil pro BJPENN.com bývalý šampion z divize lehké váhy, přičemž vzpomínal na ten okamžik, jak se protočil na pravé ruce, což zavinilo zlomení kloubu.


„Podíváte-li se na záznam, uvidíte, jak jsem ho nachytal na zemi. On potom předvedl nějaký kotoul a utíkal mi ze spárů. Tohle by se nestalo, kdybych mohl použít svou pravou ruku. Podobně tak by se nedostal zpět na nohy, kdybych měl nějaký stisk. Totálně mě ta zlomenina odepsala,“ vysvětloval, proč byl doktor nucen po druhém kole zápas ukončit.

S Anthonym „Showtime“ Pettisem (21-8-0) se znovu v akci setkáme na UFC Fight Night 148, jež se bude konat v nashvillské Bridgestone Areně. Za soupeře mu byl tentokrát zvolen Stephen „Wonderboy“ Thompson (14-3-1), kterému se v poslední době zrovna nedaří. Potkával také jen samé těžké soupeře - remíza a prohra s Woodleym, pak výhra nad Masvidalem a následně prohra s Tillem.


Další články