Sleduj nás

Anthony Joshua uvedl, kdo jediný může porazit Tysona Furyho

Anthony Joshua uvedl, kdo jediný může porazit Tysona Furyho
Tyson Fury se jeví jako dominantní boxer, který v těžké váze nemá žádnou konkurenci… Skutečně ovšem žádnou?

Tato otázka byla položena druhému britskému velikánovi Anthonymu Joshuovi, který nemusel dlouho přemýšlet s odpovědí. Protože i on je zastáncem názoru, že styly dělají zápasy, tak věří, že by dokázal Gypsyho Kinga porazit.

„Dobře, já vím, že jsem prohrál s Oleksandrem Usykem a že mě nyní příliš mnoho lidí nebude brát vážně, ale skutečnost je taková, že box je soubojem stylů. A já jsem pevně přesvědčený, že bych dokázal Furyho nejen přeboxovat na body, ale klidně i nabrat nějakým zvedákem na KO,“ pronesl Joshua.


oleksandr usyk anthony joshua Anthony Joshua vpravo

„Pokud to dobře sledujete, všimnete si, že Tyson spoléhá hlavně na svou mohutnost. Umí si hlídat vzdálenost a nikomu nedovolí vstoupit do jeho osobního prostoru. To by se ale změnilo, kdybyste ty údery uměli lépe kombinovat. Takový Mike Tyson by jel kombinaci tělo – brada a já věřím, že by Furyho trefil a možná i sekl. A podobně tak věřím i sobě, že bych ho sundal já,“ řekl Joshua pro Mirror Fighting.


Zde se hodí jen připomenout, že je opravdu velká škoda, že Joshua své tvrzení nepředvedl v praxi. Šanci k tomu měl, v září jej Fury vyzýval a nabízel mu termín odkazující nás na 3. prosince. Protože ovšem „AJ“ odmítl, dal Fury nakonec šanci Chisorovi, kterého ukončil v desátém kole na technické KO.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články