Sleduj nás

Anthony Joshua a Deontay Wilder se možná nikdy nestřetnou

Anthony Joshua a Deontay Wilder se možná nikdy nestřetnou

Velké zklamání pro bojové fanoušky přinesli šéfové WBA a WBC (Gilberto Mendoza a Mauricio Sulaiman), kteří projednávali možnosti budoucí spolupráce. Oba dva se shodli na tom, že je z hlediska poutavosti pro diváky přínosnější bitva Deontaye Wildera s Andym Ruizem.

„Mexiko je hrdá země a její vždy šampioni vždy touží po pásu WBC (který drží Wilder). Tento duel budí v Americe největší zájem, a proto ho musíme zkusit za každou cenu zkusit naplánovat," uvedl Mendoza.

Jaký je tedy scénář? Wilder bude na podzim zápasit s Ortizem, na začátku roku pak v odvetě s Furym, následně bude volný novým plánům, které by měly být mnohem jasnější po výsledcích na druhé straně fronty, kde stojí Andy Ruiz a Anthony Joshua.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Právě druhá zmíněná dvojice svede svůj souboj na konci letošního roku. Pokud by se v něm podařilo Andymu vyhrát, duel Joshuy s Wilderem pak definitivně padne. Kdyby však mexický šampion padl, pak by záleželo na domluvě obou týmů.


Velcí šéfové si však velice přejí mexicko-americkou bitvu. „Je to zápas, který momentálně budí největší možnou pozornost. Spojíme-li síly, pak nebude problém to zrealizovat,“ dodal Mendoza, jenž nás tímto prohlášením nechal tak trochu v očekávání. Pravdou bohužel zůstává, že Joshua velký dojem v Americe neudělal, a pokud jde o prodej PPV, ani v tomto ohledu nebyli šéfové nadšení.


Další články