Sleduj nás

Ani Dana White to nedával, a tak si místo zápasu Namajunas vs. Esparza raději pustil box

Ani Dana White to nedával, a tak si místo zápasu Namajunas vs. Esparza raději pustil box
Dana White byl na jednu z nejméně napínavých titulových bitev v celé historii UFC skvěle vybavený a celých 25 minut strávil sledováním boxu.

Jelikož bývají sobotní noci dobou, kdy se častokrát koná vícero bojových akcí, byl i Dana White na svůj turnaj dobře připravený.

Normálně zaujal své místo v první řadě přímo u klece, ale na monitoru mu běžel boxerský zápas Saula Alvareze s Dmitry Bivolem. A nutno říct, že si tento souboj sám šéf UFC užil mnohem více jak duel Namajunas s Esparzou.

https://youtu.be/Vs3LWaFlspg

„Sami jste mohli slyšet diváky v hale, jak dávali najevo svou nespokojenost s průběhem zápasu,“ reagoval Dana White na tiskové konferenci na vyústění první z titulových bitev.


„Kolik že to daly obě holky dohromady signifikantních úderů? 68 za 25 minut?“ podivil se. Na jeho tváři se přitom objevily známky zloby a znechucení.

„Vím, že se Rose teď dožaduje odvety, ale já v ní nevidím logiku. Podle mě tu divizi necháme normálně plynout a uvidíme, co se vyvine. Počítal bych zjevně s tím, že duel mezi Jedrzejczyk a Zhang bude o post titulové vyzývatelky,“ řekl White.

Další články