Sleduj nás

Andy Ruiz: Joshua bude šokován! Chystám se přepisovat historii

Andy Ruiz: Joshua bude šokován! Chystám se přepisovat historii

První červen bude dnem, kdy slavný Anthony Joshua konečně překročí nástrahy Atlantického oceánu a vydá se s vstříc novým výzvám v zahraničí. První taková se mu naskytne v New Yorku, kde bude hájit své čestné tituly z IBO, IBF a WBA proti Andymu Ruizovi.

A co by to bylo za zápas, kdyby mu nepředcházela pořádná propagace. Ačkoliv tu nemáme takové výstřely jako od Jarrella Millera, ani Andy by nerad zůstal pozadu. Chce se chopit své šance zuby nehty a Joshuovi ukázat, že i tenhle „tlouštík“ (jak si z něj lidé dělají srandu) umí bojovat. A to zatraceně dobře.


„Jsem velice nadšený, že se po Jarrellovi přenesla řada na mě. Takovouto čest bych nerad zakončil jinak než vítězstvím. Chtěl bych Joshuovi ukázat, že i my tady v Americe umíme bojovat,“ nechal se slyšet devětadvacetiletý zápasník, jehož statistiky zdobí 32 výher (21 formou KO) a jen jedna bodová porážka.

„Jakmile vstoupíme do ringu, postarám se o to, abych Joshuu šokoval! Chystám se totiž přepisovat dějiny. Chci, aby Anthony viděl, že tahle tlustá čuba je mnohem rychlejší, než se zdá. Je mnohem snazší studovat mé pohyby v televizi, než se mnou zápasit v aréně. Tohle bude velké a já se rozhodně ničeho nebojím,“ pokračoval nadaný Američan s mexickými kořeny.


„Děkuji Bohu za to, že mi dal tuhle příležitost vzít Joshuovi všechny jeho tituly. Mám všechny předpoklady k tomu, aby se mi to povedlo. Jsem rychlý, využívám momentu překvapení, mám obrovské koule a jsem odhodlaný vyhrát. 1. června dosáhnu snů, které v sobě chovám už od svých dětských let!“ uzavíral Ruiz.


Další články