Sleduj nás

Andre Fili reflektuje na porážku s Johnsonem: Nezajímá mě názor ostatních, pro mě jsem vítězem

Andre Fili reflektuje na porážku s Johnsonem: Nezajímá mě názor ostatních, pro mě jsem vítězem
Jak už zde bylo naznačeno, v době, kdy se Michael Johnson potřeboval vrátit na vítěznou cestu a opět tak zvednout své sebevědomí, tu byl i druhý bojovník, jehož ambice nebyly o nic nižší.

Andre Fili toužil po vítězství tak moc, že následnou porážku, která byla velice těsná (dva ze tří sudích upřednostnili jeho soupeře), nemohl vůbec překousnout.

„Prostě a jednoduše, já jsem ten zápas vyhrál,“ uvedl Fili na svém instagramu. „Moje příprava byla velice dobrá a můj výkon byl ještě lepší,“ pochvaluje se, ačkoliv sám ví, že na výsledku to už nic nezmění.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Vesmír nám dává výzvy a odměňuje nás za to, jakým způsobem se k nim stavíme. Jediné, na co se budu soustředit, je to, co můžu rozhodnout já sám,“ poukazuje patrně na rozhodnutí sudích, s nímž nesouhlasí a které již chvíli po těsné prohře nebral jako spravedlivé. Zejména pak z toho důvodu, když jeden z porotců rozhodl 30-27 v jeho prospěch.

„Jsem hladovější, než jsem kdy byl. Vrátím se ještě silnější,“ upozorňuje. „Děkuju všem, co mě podporovali, jsem za to vděčný,“ doplňuje.


Nicméně tady náš příběh nekončí. Jako většina zápasníků, kteří svůj duel prohráli v podobné souhře náhod, i on si musel rýpnout do svého soupeře Michaela „The Menace“ Johnsona.

„Menace - mlátíš jako holka a navíc se tak i chováš. Jsem připraven si to kdykoliv zopakovat,“ říká.

Další články