Sleduj nás

Anderson Silva: Duel s Conorem není o penězích. Jde o to zjistit, kdo z nás dvou je lepší

Anderson Silva: Duel s Conorem není o penězích. Jde o to zjistit, kdo z nás dvou je lepší

Conor McGregor možná neuspěl na UFC 229, ale až se celá situace ohledně jeho i Khabibova trestu vyřeší, bude mít šanci na reparát. Ten ovšem nepřijde v podobě velmi očekávané odvety, nýbrž zcela nového duelu, o němž se již nějaký čas hovoří. Slavný brazilský zápasník Anderson Silva prakticky potvrdil, že se věci daly do pohybu.

Zdali všechno půjde podle plánu, Khabib se v dalším duelu pod značkou UFC utká s Tony Fergusonem, jenž má na další souboj o titul to největší právo, a již jednou zmíněný Conor půjde o nějakou váhovou divizi výš. 

Anderson Silva se i ve svých třiačtyřiceti letech po téměř dvou letech plánuje vrátit do nitra oktagonu, kde chce udělat jakousi zlatou tečku za svou dlouhou a úspěšnou kariérou. Tuto možnost mu nabídl sám irský zápasník.

Anderson Silva zvažuje zápas s Conorem

„Výzva byla přijata, teď už jenom čekáme na další podrobnosti,“ svěřuje se pro TMZ Sports The Spider, který se už nemůže dočkat, až se ještě naposledy představí před zraky diváků při tom, co mu jde nejlépe.


„Myslím si, že i Dana White o tom už nějaký čas přemýšlí. Je to souboj dvou chlápků a prakticky i dvou legend s vysokými ambicemi. Tohle si v žádném případě diváci nebudou chtít nechat ujít,“ pokračuje.

Takové lákadlo asi znamená obrovský zisk. „To nepochybně, ale dovolte mi vás ujistit, že tady v žádném případě nejde o peníze,“ říká Silva, jenž doplňuje: „Jedná se o výzvu, kdo je lepším bojovníkem v MMA.“

A kde se to tedy bude konat? „Místo je předmětem jednání, ovšem co se váhy týče, Conor bude muset jít za mnou. Očekávám, že se pro tuto příležitost udělá speciální kategorie… něco okolo 82 kilogramů,“ doplňuje.Další články