Sleduj nás

Anatoliy Radaev: Valhalla Fighting ukáže pravou tvář bojovníků, zvítězí ta nejsilnější vůle v kombinaci s fyzickou připraveností

Anatoliy Radaev: Valhalla Fighting ukáže pravou tvář bojovníků, zvítězí ta nejsilnější vůle v kombinaci s fyzickou připravenostíFOTO: Valhalla Fighting

Návrat ke kořenům bojových sportů. Přesně to slibuje od svých turnajů zakladatel Valhalla Fighting Anatoliy Radaev. To vše navíc oblečené v novém sexy kabátu špičkové sportovní show.

Cíle, se kterými na český trh vstupuje nová organizace, rozhodně nejsou malé, ale odhodlání tvůrců tohoto projektu je neuvěřitelně inspirativní.

Pět týdnů před premiérovým turnajem jsme vyzpovídali hlavního bosse celé organizace Anatolie Radaeva, který nám dal nahlédnout do svých plánů a vizí.
 


Proč zrovna box bez rukavic, co se vám na tomto syrovém sportu tak líbí?

Jen v těch nejtěžších situacích člověk ukáže svoji pravou tvář. Jen ta nejsilnější vůle a fyzická připravenost bojovníků umožní boxerovi jít do ringu bez rukavic a ukázat, čeho je doopravdy schopný. Box bez rukavic je maximálně kritický a drsný sport, jen tady jsou opravdové emoce.


Jak se chcete prosadit v konkurenci zaběhnutých organizací, jako je OKTAGON, Heroes Gate nebo Yangames?

Nechceme jim dělat konkurenci, jdeme úplně jiným směrem. Naším cílem je rozvíjet bare knuckles v Česku. My děláme show, máme úplně jiný přístup v tomto byznysu.

Kolik letos plánujete uspořádat turnajů a v jakých městech se chcete představit?

Máme velké cíle v rozvoji pěstních bojů v ČR a také po Evropě. Plánujeme udělat tři velké turnaje v roce 2023 v Praze.


Zápasy se budou odehrávat v ringu, kleci nebo máte v plánu představit svůj unikátní koncept?

Naše souboje se budou odehrávat v klasickém boxerském ringu s individuálním přístupem. Uvidíte ho samozřejmě už na prvním turnaji. Necháme trochu toho tajemství pro diváky.

Sledujete zámořskou BKFC a chcete se u této úspěšné organizace něčím inspirovat?

Ano, samozřejmě, jako ostatní bereme svou inspiraci u jiných větších organizací. Přidáváme svůj pohled, svoje nápady a vytváříme svůj unikátní produkt. Naším plánem je představit vše na prvním turnaji, dát lidem absolutně jiné emoce při prožití večera bojových umění.

Máte v plánu i zápasy celebrit nebo jinak slavných osobností, nebo se chcete soustředit čistě na sportovní aspekt boje a show přenecháte jiným?

Prvotním cílem je rozvoj našich bojovníků. Dát šanci neznámým sportovcům ukázat se v tomto drsném sportovním odvětví. Šanci ukázat, čeho jsou schopní a tím být oblíbení u publika. Hodně času vkládáme do mediální propagace bojovníků. Učíme je spolupracovat s kamerou, mluvit a prezentovat se.

Chcete něco na závěr vzkázat našim čtenářům?

Nemusím toho říkat příliš, všechno uvidíte 4. března v UNYP aréně. Budeme tvořit velký příběh.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články