Sleduj nás

Anatoli "TOLJA" Hunanyan zabojuje v Polsku o titul organizace FEN

Anatoli
Již tuto sobotu se ve Vratislavi odehraje turnaj organizace FEN s pořadovým číslem sedmatřicet. Našlapaná karta nabídne deset zápasů a hned ve čtveřici z nich půjde o titul šampiona.


Pro domácí fanoušky je rozhodně zajímavé dvojnásobné české obsazení. První na řadu přijde Lukáš Chotěnovský z hradeckého Allsports Academy, který se střetne s Mariuszem Joniakem. Lukáš zatím vyhrál všech šest profi zápasů, od kterých nastoupil a premiérové vítězství u nového zaměstnavatele by se mu mimořádně hodilo.

V druhé polovině hlavní karty najdeme dalšího tuzemského bijce, a to ostříleného Tolju Hunanyana. Toho čeká devětadvacetiletý domácí borec Dominik Zadora, kterého Tolja dokázal již jednou porazit. Cenný skalp získal v roce 2018 na akci DSF 13, kdy zápas ukončil knockoutem ve druhém kole.

Zadoru prohra nakopla ke slušným výkonům a na galavečeru FEN 30 získal titul ve veltrové váze. Momentálně má čtyři výhry v řadě a touží v odvetě odčinit tři roky starou porážku. I když Tolja nepojede na horkou polskou půdu jako favorit, nebylo by pro nás žádným překvapením, kdyby si přivezl titul FENu domů do Čech. Momentálně se totiž jedná o bojovníka s největší porcí zkušeností z K-1 i  boxu, kterým domácí scéna disponuje.

zadora hunanyan fight card

Další články