Sleduj nás

Anatoli "TOLJA" Hunanyan zabojuje v Polsku o titul organizace FEN

Anatoli
Již tuto sobotu se ve Vratislavi odehraje turnaj organizace FEN s pořadovým číslem sedmatřicet. Našlapaná karta nabídne deset zápasů a hned ve čtveřici z nich půjde o titul šampiona.

Pro domácí fanoušky je rozhodně zajímavé dvojnásobné české obsazení. První na řadu přijde Lukáš Chotěnovský z hradeckého Allsports Academy, který se střetne s Mariuszem Joniakem. Lukáš zatím vyhrál všech šest profi zápasů, od kterých nastoupil a premiérové vítězství u nového zaměstnavatele by se mu mimořádně hodilo.

V druhé polovině hlavní karty najdeme dalšího tuzemského bijce, a to ostříleného Tolju Hunanyana. Toho čeká devětadvacetiletý domácí borec Dominik Zadora, kterého Tolja dokázal již jednou porazit. Cenný skalp získal v roce 2018 na akci DSF 13, kdy zápas ukončil knockoutem ve druhém kole.


Zadoru prohra nakopla ke slušným výkonům a na galavečeru FEN 30 získal titul ve veltrové váze. Momentálně má čtyři výhry v řadě a touží v odvetě odčinit tři roky starou porážku. I když Tolja nepojede na horkou polskou půdu jako favorit, nebylo by pro nás žádným překvapením, kdyby si přivezl titul FENu domů do Čech. Momentálně se totiž jedná o bojovníka s největší porcí zkušeností z K-1 i  boxu, kterým domácí scéna disponuje.

zadora hunanyan fight card

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu