Sleduj nás

Aljamain Sterling potvrzuje další zápas a brání se nařčení, že je srab

Aljamain Sterling potvrzuje další zápas a brání se nařčení, že je srab
Aljamain Sterling se brání nařčení, že se vyhýbá určitým typům soupeřů, a tak přijal jednu z nejtěžších výzev vůbec.

Je to pár týdnů, možná i pár dní dozadu, co úřadující šampion bantamové váhy Aljamain Sterling prohlásil, že pokud má v bantamové váze proti někomu obhajovat pás, tak to musí být jedině Sean O’Malley.

Dana White byl nicméně jiného názoru a stejně tak i Henry Cejudo či jeho manažer Ali Abdelaziz. Tato trojice se proti Aljamainovi „spikla“ a utvořila tým, který šampiona přitlačil ke zdi. Ten nakonec neměl jinou možnost než souhlasit s další bitvou.


„Je to tak, mým příštím soupeřem bude Henry Cejudo,“ potvrzoval Sterling. „Nikoliv však, že bych se nechal přemluvit, nýbrž proto, že chci všem ukázat, že jsem vážně nejlepší,“ snažil se si zachovat tvář po všech těch předchozích prohlášeních.

„Stále jsem toho názoru, že Henry nepřiláká tolik pozornosti, jako by přilákal O’Malley. Chtěl jsem prachy ze souboje, na který se budou lidé těšit. Toto je mnohem slabší alternativa, ale koneckonců co na tom záleží, jdu do toho,“ pravil na svém YouTube kanálu.


„Rozhodně se Henryho nebojím. Ve skutečnosti si neumím představit, že bych prohrál s někým, jako je on. Sean O’Malley má podle mě více skillu a představuje pro mě mnohem větší hrozbu. Cejudo mě neukončí. To bych fakt musel být hloupý a dobrovolně si naběhnout na nějakou jeho ránu, ale tady se to nestane. Easy win,“ věří si Sterling.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články