Sleduj nás

Aldo si zaslouží bojovat o titul, říká White. Cejudo se směje a těší se ze snadné výhry

Aldo si zaslouží bojovat o titul, říká White. Cejudo se směje a těší se ze snadné výhry

Zvony války začaly znít, a ačkoliv dopředu nevíme, kdy a kde se zápas uskuteční, již teď si oba dva hlavní hrdinové z UFC 250 nemohou přijít na jméno.

José „Scarface“ Aldo (28-6-0) shodil do bantamové váhy jenom kvůli jednomu účelu a ten má jméno Henry „The Messenger“ Cejudo (15-2), který zde aktuálně sedí na nejvyšší možné příčce.

Danu Whiteovi bylo často lidmi vyčítáno, proč Aldovi dovolil bojovat s pás, když své poslední dva souboje prohrál. Šéf UFC se však nikdy nenechal rozhodit a pravil: „Proč bude José bojovat o titul? Protože si myslím, že si to zaslouží. Domnívám se totiž, že svůj poslední zápas vyhrál, pouze rozhodčí se spletli. A pokud s tímhle bojem šampion souhlasí, pak nevidím důvod, proč ho neuspořádat.“


Tím se tedy vysvětlilo, proč Dana White přistoupil k této bitvě a teď už je jen na válečnících, aby si vyřešili své osobní spory, které se nyní ještě o něco rozšířily.

José Aldo chce titul v UFC


S ohledem na pandemii koronaviru se bohužel prakticky všechny tělocvičny zavřely. Zápasníci se nemají kde připravovat, ale to Aldovi rozhodně nevadí.

„Srát na to, stačí mi pouhý týden tréninku, abych Cejuda porazil. Víc se bojím toho, abych splnil váhový limit, než abych s ním mohl bojovat,“ sdělil brazilský „Scarface“. „Mohu být klidně na dovolené, ale pokud mě postavíte do klece proti Cejudovi, porazím ho i s jedním zavřeným okem,“ pronesl odhodlaně.

Tato slova zafungovala jako voda na Henryho mlýn, protože pohotově odpověděl. Podobně jako v předchozích případech, i tady označil Josého za vtipného „klauna“, jehož tentokrát bude čekat hořký konec kariéry.


„Připrav se, že tě donutím sežrat tvá vlastní slova. Bude mi ctí vystavit ti lístek na odchod z UFC, protože se ti chystám ukončit kariéru,“ reagoval Cejudo. „V květnu budu servírovat smradlavou a vyhořelou legendu,“ posmíval se.


Další články