Sleduj nás

Al Iaquinta: Mám něco, co Conor nikdy mít nebude. Já jsem ochotný v kleci zemřít, on jen odklepává

Al Iaquinta: Mám něco, co Conor nikdy mít nebude. Já jsem ochotný v kleci zemřít, on jen odklepává

Jak velké je Conorovo odhodlání a dokázal by kvůli úspěchu jít až na hranu svých možností? Dané přesvědčení rozhodně nenabyl Al Iaquinta, který si o sobě myslí, že v sobě ukrývá něco, co McGregor nikdy mít nebude.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Oba zmínění bojovníci se do sebe často pouštějí na sociálních sítích a je to zejména americký borec, jenž svému irskému protějšku nedokáže odpustit ty výhody, jakých se mu od UFC dostává. Jednou z nich je například i titulová bitva s Khabibem Nurmagomedovem, kterou si podle svědectví Al Iaquinty Conor ani nezasloužil.

Al Iaquinta: Mám něco, co Conor nikdy mít nebude


„Nechápal jsem to. Chtěl zápas o titul, pak si přál odvetu a všichni mu to žerou. Já sám bych na jeho podmínky nikdy nepřistoupil. Tohle je řeč peněz, nikoliv zásluh,“ nepochyboval jedenatřicetiletý bijec z divize lehké váhy, který podobně jako Notorious vyhlíží odvetu s Khabibem. A bohužel se k němu kvůli své slabé „značce“ asi ani nedopracuje.

„Spousta lidí přehlíží ty výhody, jaké oproti mně měl. Já ten zápas (s Khabibem) přijal na poslední chvíli, on na to měl několik měsíců, já jsem s ním vydržel všech pět kol a věřím, že se správnou přípravou bych mohl i vyhrát, on odklepal jako kuře a navíc v tom duelu nic nepředvedl. Tohle je jako váš šampion? Nenechte se vysmát,“ pravil.


Jakmile se přiblížil Conorův duel s Donaldem „Cowboyem“ Cerronem, vyslal Al Iaquinta k McGregorovi jasný vzkaz. „Ta bitva měla být mezi mnou a tebou. Není jiná cesta, aby ses dostal ke Khabibovi jinak než přese mě. Chápu ale tvé obavy, proto musíš přijímat (v žebříčku) níže postavené zápasníky,“ dostával se mu pod kůži.

A jenom u toho zdaleka nekončilo. „Ten rozdíl mezi námi je patrný. Jeho doba už je dávno pryč. Je tu velká konkurence a mnozí borci ze špičky žebříčku jsou minimálně na stejném nebo i vyšším levelu, než byl kdy on. Vím to, já s nimi bojoval,“ nepochyboval.


Vidím to na Conorovi. Jakmile nechytí začátek, je ztracený. Jeho kecy ho nezachrání. Já jsem ten, kdo je připraven v kleci zemřít, bude-li mi čelit. Toho se právě on bojí, že se mnou nebude moct držet krok. Tohle je vlastnost, kterou on nikdy mít nebude. S dobrou přípravou bych vyhrál, jsem si tím jistý, po druhém kole bych ho zmasakroval,“ poslal jasný vzkaz. Teď je čas na irském přeborníkovi, aby odpověděl.


Další články