Sleduj nás

Al Iaquinta: I kdyby byla trilogie, tak mu to nepomůže. Kevin Lee mě nikdy nedá

Al Iaquinta: I kdyby byla trilogie, tak mu to nepomůže. Kevin Lee mě nikdy nedá

Poměrně hořkou tečku za kariérou Kevina Leeho zanechal jeho dvojnásobný přemožitel Al Iaquinta. Newyorský ranař svého soka dvakrát přemohl a jeho slovům, že se stále může stát šampionem, se prakticky už jenom vysmál. 

„Je to skvělý zápasník a respektuji vše, co v tomto světě už dokázal, ale řeknu vám jedno - když neporazí nikdy mě, tak jak by se mohl stát šampionem?“ ptal se jedenatřicetiletý zápasník. 


Vše je přitom podmíněno jednou prostou věcí. „Jen ho někdy sledujte. I v duelu se mnou byl strašně čitelný. On tam prostě jenom stojí a plouží se. Dokonce i víte, kdy se vám pokusí udeřit,“ prozradil, že někdo jako on by si rozhodně neměl tolik vyskakovat, pokud to nepotvrdí i na bojišti. 

Lee se momentálně nachází v lehkém psychickém rozpoložení. Prohrál v zápase, do kterého už nastupoval jako vítěz, a teď navíc zápolí i s několika bojovými fanoušky, které začal nazývat rasisty (článek si můžete přečíst ZDE). 


„I když si nemyslím, že ke třetímu zápasu mezi námi už dojde, tak musím dodat, že by na tom stejně nezáleželo. Lee mě nikdy neporazí. Můžeme se utkat třeba třikrát, čtyřikrát i pětkrát, ale on nade mnou nikdy nevyzraje,“ dodal tomu pěkně hořkou tečku na závěr.


Další články