Sleduj nás

Adesanya: Vsadím dům, že Volkanovski z Makhacheva vymlátí duši

Adesanya: Vsadím dům, že Volkanovski z Makhacheva vymlátí duši
Adesanya je natolik přesvědčený Volkanovskiho kvalitami, že je připravený na jeho výhru proti Makhachevovi vsadit půdu pod nohama.

Podobná sázka tu už dlouho nebyla a pokud se k ní někdo uchýlí, dá se říct, že svému favoritovi skutečně věří.

Velmi sebevědomý je v současné chvíli i sám bývalý šampion střední váhy Israel Adesanya. Ten se jako jeden z mála lidí rozhodně nenechává zmást kvalitami, jimiž Islam Makhachev disponuje, a naopak mu věstí strmý pád.


„Mnoho lidí Alexe v tomto duelu odepisuje, protože je prý na Islama příliš malý. Poslouchejte ovšem. Alex není malý. Zapomínáte, že byl dříve natolik vysekaný, že klidně mohl působit ve střední váze. On umí se svou tělesnou hmotou velmi dobře pracovat, proto se ani v lehké váze neztratí,“ uvedl Adesanya jeden z důležitých faktů.

adesanya pereira Adesanya před bitvou


A ve výčtu pokračoval. „Druhá věc je ta, že lidé pořád mluví o tom, jaký je Makhachev skvělý wrestler. Dejme tomu, jeho kvality mu neberu, ale vážně si myslíte, že pro něho bude tak snadné dostat Alexe na zem? Je dokázáno, že vzrůstem menší bojovníci lépe unikají ze sevření soupeře. A Alex je velmi, velmi, velmi kluzký a mrštný, to mi věřte,“ poznamenával.

„Neříkám, že se tento souboj vůbec nepřenese na zem, ale jsem si jistý, že to tam Islam nebude moct kontrolovat, jak si mnozí myslí. Já jako střední váha s Alexem trénuji a sám musím přiznat, že ho nedokážu udržet na zemi. Vím, čeho je schopen, a mohu potvrdit, že pound for pound jedničkou není náhodou,“ chválil Adesanya svého kolegu.

„Proto jsem tak moc přesvědčený, že vyhraje. Neříkám to jen tak. Se zbraní u hlavy na to sázím svůj dům. Celou svou půdu pod nohama dávám všanc na to, že Volkanovski z Makhacheva vymlátí duši,“ pronesl Adesanya ve Flagrant podcastu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články