Sleduj nás

Adesanya: Pereira je jako časovaná bomba, která může kdykoliv vybuchnout. S Procházkou to bude válka

Adesanya: Pereira je jako časovaná bomba, která může kdykoliv vybuchnout. S Procházkou to bude válkaFOTO: UFC

Alex Pereira je ďábel, ale pokud chce vyhrát, bude muset zkrotit divokou a velice nepředvídatelnou šelmu v podobě Jiřího Procházky.

Hodiny tikají a co nevidět nám oznámí start bitvy. Přesně té, která bude hlavní náplní proslulého newyorského UFC turnaje, do něhož bude vhozen pás šampiona divize polotěžké váhy.

V jednom rohu český samuraj Jiří Procházka, ve druhém brazilský lovec Alex Pereira. Který z nich bude mít v boji hlavní výhodu? O tom se ve svém pravidelném YouTube podcastu rozpovídal bývalý šampion střední váhy Israel Adesanya.

„Myslím si, že nás čeká hodně atraktivní figth, ale to stejně asi každý z vás dobře tuší. Alex a Jirka jsou super zápasníci a jejich divoké styly tomu dodávají speciální nádech.

Jirka je jako taková dravá šelma. Nikdy nevíte, kdy na vás vyskočí a co od ní můžete očekávat. Alexe už přeci jen dobře znám, sám jsem si s ním něco užil, a tak prostě jen řeknu, že to je skvělý člověk, který má v rukou sílu, aby své soupeře poslal do říše snů.

Kdo vyhraje? Může vyhrát jak jeden, tak i druhý, nemám zde vyloženě velkého favorita. Je velice obtížné bojovat proti oběma. Pereira je jako časovaná bomba, která může kdykoliv vybuchnout, ale dá se včas zneškodnit. Bude vzrušující sledovat, zdali se ten způsob Jirkovi podaří najít. Věřím tomu, že by na to mohl přijít. Můj tip jde spíše za ním,“ zněla Adesanyova predikce.

Nejen fanoušci, ale i zápasníci touto bitvou žijí. Jedná se o vysněný matchup, od kterého se očekává parádní štípaná. A teď je jen otázkou, jak do toho oba borci vlétnou.

„S ohledem na styl obou bijců nic jiného jak KO neočekávám. Tohle je polotěžká váha, ani jeden se v kleci nechce zdržovat příliš dlouho, tady to KO bude viset ve vzduchu od úvodních sekund utkání,“ dodal Adesanya, který se tuto sobotu v noci sám zařadí mezi diváky, jež budou pozorně sledovat korunovaci nového šampiona.
Další články