Sleduj nás

Adesanya odmítl dva termíny pro zápas s Costou. Co bude dál?

Adesanya odmítl dva termíny pro zápas s Costou. Co bude dál?

Israel Adesanya zjevně moc dobře sám tuší, že má před sebou nejtěžší zápas života, a tak se snaží získat čas, aby se na něj důkladně připravil.

Jistě si pamatujete, jak se před pár dny Paulo Costa zlobil, že nigerijský šampion neodpovídá na jeho volání. „Nikdo neví, kde se ten vychrtlý kluk schovává. Ukaž se, hubeňoure, je na čase bojovat!“ dožadoval se. A když ani další dny nepřišla žádná odpověď, tak přidal na důrazu. „Pošlete mi někdo adresu jeho zasraného domu a já ho už přinutím podepsat smlouvu!“

Jak jsme se však nyní z úst Wallida Ismaila (Costův manažer) dozvěděli, Adesanya od UFC odmítl dva možné zápasové termíny. „Organizace Israelovi nabídla duel s Paulem nejprve pro 11. července a následně pro 15. srpna. Obě tyto nabídky byly zamítnuty,“ zlobil se, neboť jeho svěřenec o titulovou bitvu opravdu hodně stojí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Co tedy bude dál? Jak Costův tým, tak i UFC budou neoblomní a pokusí se duel domluvit. Novým datem může být 19. září, kdy je naplánován velký PPV turnaj s pořadovým číslem 253. Háček je v tom, že zde má hlavní zápas patřit Khabibovi Nurmagomedovi s Justinem Gaethjem.


„V současné chvíli se diskutuje o možnosti, že bychom ten souboj přesunuli na září. To ale pouze za předpokladu, že by se souboj Khabiba s Gaethjem neuskutečnil. V opačném případě je více pravděpodobné, že se to domluví až na říjen,“ poodhalil Ismail. A nám nezbývá než doufat, že napotřetí to konečně vyjde.


Další články