Sleduj nás

Adesanya, nebo Costa? Bývalý šampion Whittaker prozradil svůj tip

Adesanya, nebo Costa? Bývalý šampion Whittaker prozradil svůj tip

Titulové dění v rámci střední váhy UFC se zdá být minimálně pro blízké týdny vyřešeno. Na doposud neporaženého šampiona Israele Adesanyu bude čekat křest ohněm, jenž pro něj připraví podobně neomylný bijec Paulo Costa.

Protože se jedná o předem dost vyhecovaný souboj, není se čemu divit, že se spousta zápasníků zapojuje do predikcí výsledků. A mezi tipujícími nechybí ani bývalý mistr divize do 84 kilogramů Robert Whittaker.

„Kdo se stane vítězem? Domnívám se, že Adesanya má všechny potřebné dovednosti, díky kterým může vyhrát,“ řekl Rob na adresu svého posledního přemožitele.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Israel Adesanya má v UFC velkou budoucnost

„Israel je velmi šikovný a technicky nadaný fighter. Nerad to přiznávám, protože ho nemám rád, ale je opravdu dobrý,“ vzdával mu hold.


Tímto však nechtěl opomenout ani zkušenosti Paula Costy. „Paul je výbušným typem zápasníka. Jeho údery jsou cítit stejně, jako když do vás narazí náklaďák. Jen se podívejte na jeho fyzické proporce, určitě se tak daleko nedostal náhodou,“ podotýkal bývalý šampion.

S Robertem Whittakerem jsme se naposledy mohli vidět na právě proběhnuvším turnaji UFC on ESPN 14, kde se v rámci hlavního zápasu večera postavil proti Darrenu Tillovi, jehož po pěti kolech porazil jednomyslným rozhodnutím na body. Po této výhře by se vůbec nezlobil, kdyby byl dalším v pořadí, kdo se dočká titulové příležitosti. Musíme ovšem zohlednit i to, že ve frontě čekají také Jared Cannonier a nyní i Jack Hermansson.


Další články