Sleduj nás

Adesanya jako milý hoch? Já nikdy nikoho neurážím, vždy se jen bráním, říká šampion

Adesanya jako milý hoch? Já nikdy nikoho neurážím, vždy se jen bráním, říká šampion

Současný šampion střední váhy UFC Israel „The Last Stylebender“ Adesanya (19-0), který je častým účastníkem mnoha internetových přestřelek, prozradil, že nikdy žádnou válku nezačíná.

„Aby bylo jasno, všichni chlápci mě volají jako prvního. Jones, Woodley a další. Nikdy jsem ani nezmínil jejich jméno, to oni začali mluvit o mně. Pokud mě někdy slyšíte, že o nich něco říkám, pak je to z toho důvodu, že si začali a vy jste to možná ani nepostřehli,“ bránil se.

Adesanya vede například válku s Jonem Jonesem (26-1) či Tyronem Woodleym (19-4-1) a sem tam prohodí pár drsných slov s Paulem Costou (13-0). Všechny hádky podle něj začínají soupeři kvůli tomu, že by si v případném zápase s ním přišli na hodně peněz.

„Všichni mě volají, protože vědí, kdo je největším psem na dvoře. Všichni chápou, že jsem zárukou money fightu, který oni potřebují,“ domnívá se nigerijský šampion.


„Takový Woodley na mě útočí, protože je zlomený. Chce kohokoliv, kdo mu zaručí velkou výplatu, což Leon Edwards není. Tyron si ode mě dobrovolně nechá nakopat zadek, pokud z toho bude cítit dobré prachy, takhle to je,“ uzavřel třicetiletý rodák z Lagosu.


Další články