Sleduj nás

Absence Conora McGregora na UFC 303 je téměř jistá! Jako náhrada se nabídl Alex Volkanovski

Absence Conora McGregora na UFC 303 je téměř jistá! Jako náhrada se nabídl Alex VolkanovskiFOTO: UFC

Bohužel, pro irskou superhvězdu jsou její fanoušci až na posledním místě. Všechny okolnosti naznačují tomu, že Conor se koncem měsíce v kleci neobjeví. Důvody zná pouze „Nechvalně známý“, ale UFC již pracuje na jeho náhradě.

Nejčernější scénář, který si nikdo nechtěl do poslední chvíle připustit, se stává realitou. Ir je opět ten, který zápas skrečuje a o jeho důvodech můžeme pouze spekulovat. Video, které se prohnalo sítěmi v minulém týdnu, bylo indicií, kterou bohužel potvrzují všechny následující kroky, které UFC podniklo.

Druhým, a podstatně výmluvnějším znamením, bylo zrušení dlouho plánované tiskové konference. Na tu se do Irska sjela média i fanoušci z celého světa, ale organizace ji zneplatnila pouze pár hodin před jejím startem. Důvod se nikdo neobtěžoval uvést. Sám Conor napsal pouze, že tiskovka nejde aktuálně uskutečnit, ale bližší důvod neuvedl.

Ještě výmluvnější je reakce jeho soupeře Michaela Chandlera, který na Conorovu absenci při setkání s médii, reagoval tím, že opustil tréninkový kemp na Floridě a odcestoval domů do Tennesse! O tom, že se i pro „Iron Mika“ jednalo o velký šok, promluvil pro top-fight.cz jeho tréninkový parťák Paul Hughes.

„Viděl jsem ho v pondělí a ptal se ho, proč není v Irsku. On řekl jen, že od včerejška neví, co se děje. Můj názor je ten, že nikdo teď netuší, co se bude dít dál a vše záleží na Conorovi a jeho teamu,“ propálil interní informace Hughes.


Jak se zdá, věci nabraly opravdu špatný směr a bude zapotřebí, aby zasáhl pořádně kladný hrdina. Tím byl pro UFC vždy Alex Volkanovski, který nikdy nenechal organizaci ve štychu. Australský střelec by neměl problém ani tentokrát, a to navzdory krátké přípravě i odlišné váhové kategorii.

„Stoprocentně bych měl zájem o souboj s Chandlerem. Je to opravdu velký zápas na obrovské akci. Mám rád ten pocit, že zachraňuji situaci, protože jsem prostě dobrý chlap,“ prohlásil se smíchem Australan. Zda bude jeho intervence potřeba, to se dozvíme v následujících dnech. Nastoupení Conora McGregora už bohužel věří jen ten největší snílek.


Další články