Sleduj nás

Abdelaziz s Muhammadem jsou vzteky bez sebe: Covingtonovi je nadržováno!

Abdelaziz s Muhammadem jsou vzteky bez sebe: Covingtonovi je nadržováno! FOTO: UFC

Manažer Ali Abdelaziz je vzteky bez sebe. Colby Covington nejdříve odmítl zápas s jeho svěřencem a pak se objevil na turnaji UFC 286 v roli titulového náhradníka. A to ještě není všechno... 

Colby „Chaos“ Covington byl opět dlouhou dobu mimo hru a nikdo netušil, co s ním přesně je. Mnozí si mysleli, že za to může ten veřejný útok od Jorgeho Masvidala, po němž se stále čeká na soudní líčení (dočkáme se jej v květnu).

Náhle se nám Chaos objevil na vážení turnaje UFC 286, kde jsme se dozvěděli, že zde zastává roli titulového náhradníka pro souboj Edwards vs. Usman 3. Tato skutečnost už mnohé fanoušky zaskočila, načež šéf stáje Dominance MMA odhalil další pecku.

„Colby Covington odmítl zápas s Belalem Muhammadem!“ řekl během tiskové konference manažer Ali Abdelaziz, z jehož tváře šly dobře číst emoce.

„Mluvilo se o tom, že by se v Londýně představily dvě velterové dvojice. Leon Edwards a Kamaru Usman a Belal Muhammad s Colbym Covingtonem. Vítězové by se příště postavili proti sobě. Bohužel Colby tento scénář odmítl, a tím všechny ty plány zbořil,“ přidával Abdelaziz.


„Jako co na to více mohu říct? Nedává to vůbec žádnou logiku. Jsem silně naštvaný! Colby se musel tak či tak v Londýně objevit, aby jako náhradník splnil hmotnostní limit. Místo nějakého boje to ale dělal úplně zbytečně. Je evidentní, že mu je nadržováno,“ čílil se Abdelaziz, který nyní svému svěřenci Muhammadovi shání jiného protivníka. Patrně půjde o neporaženého Shavkata Rakmonova.

… Uvidíme, jak se bude Abdelaziz tvářit, až se dozví, že Chaos půjde v příštím zápase o titul. Právě takto to nastínil veřejnosti Dana White na tiskové konferenci. Tím jen přidal další polínko do ohně.​


Další články