Sleduj nás

Abdelaziz popřel zprávy, že by McGregor mohl bojovat s Gaethjem. Na titul prý potřebuje 10 výher

Abdelaziz popřel zprávy, že by McGregor mohl bojovat s Gaethjem. Na titul prý potřebuje 10 výher

MMA světem se velmi rychle začaly šířit spekulace, že by se na léto mohl chystat souboj Conor McGregor (22-4) vs. Justin Gaethje (21-2). Tyto zprávy byly ovšem brzy popřeny manažerem Alim Abdelazizem.

„Fáma, že by se Gaethje mohl utkat s McGregorem, rozhodně není pravdivá. Conor měl už dávno příležitost bojovat s Justinem, místo toho si ale vybral Cowboye Cerroneho,“ zmínil Abdelaziz.

„Justin je tedy další v pořadí, kdo bude moct bojovat o titul (lehké váhy). A jak řekl Khabib, Conor potřebuje 10 výher v řadě, aby dostal novou šanci,“ představil rozvášněný manažer velmi drsné podmínky, které jistě budou předmětem ještě mnoha diskuzí.


Tímto scénářem se nám zde rýsuje pekelná zápletka. Dana White totiž irskému navrátilci slíbil, že je dalším v pořadí, kdo bude bojovat o titul. Do žádného jiného zápasu se nemusí hnát.


Proti tvrzení šéfa UFC se však postavil velmi vlivný manažer, který má pod sebou takové zápasníky, jako jsou Khabib Nurmagomedov, Henry Cejudo, Kamaru Usman, Cody Garbrandt, Fabricio Werdum, Kelvin Gastelum nebo i Justin Gaethje. Z tohoto výčtu jsme si mohli povšimnout, že zde máme tři aktuální šampiony, dva bývalé a dva aspirující o titul.

Jak se tento spor vyřeší? A bude si White troufat jít proti Abdelazizovi? Nakonec zřejmě Conor opravdu nebude mít jinou možnost, než v rámci lehké váhy zničit ostatní vyzyvatele.


Další články