Sleduj nás

Abdelaziz: Khabib že je posera? Conor asi zapomněl, kdo si vybral za soupeře Cerroneho!

Abdelaziz: Khabib že je posera? Conor asi zapomněl, kdo si vybral za soupeře Cerroneho!

Conor McGregor rozpoutal během pondělní půlnoci na sociálních sítích opravdu velkou paniku, která prostě nemohla zůstat jen tak bez reakce. Další, kdo se rozhodl přidat svůj názor do sbírky, je Khabibův či Usmanův manažer Ali Abdelaziz.

„Khabib že je posera? Jak tohle může říct vůbec někdo, kdo si místo Justina Gaethjeho vybral za soupeře veterána Donalda Cerroneho? To Conor je tím, kdo si vybral Cowboye!“ zdůrazňoval Abdelaziz.

Vše dopadlo nakonec tak, že se Justin ocitl bez soupeře. Vyčkávání se mu však vyplatilo, protože v dubnu kývl na zápas s Tonym Fergusonem a nyní je z něj dočasný šampion lehké váhy.


„McGregor je ten, kdo si vybírá lehké zápasy, a teď navíc bude muset čekat, protože je před námi souboj dvou králů v divizi (Khabiba a Gaethjeho). Pokud ale Conor chce, může jim dělat předskokana,“ dodával problémový manažer posměvavě. 


Ali Abdelaziz tak naznačil, na jaký scénář se máme připravit. Co se ovšem Conora týče, ten se má do nitru oktagonu vrátit (jak sám uvedl) v červenci. Na jméno protivníka se však ještě čeká. Zejména v případě irského Notoriouse, který si rád se svými fanoušky hraje, se spekulace ohledně soupeřů mění každým dnem. 

mcgregor_khabib_abdelaziz


Další články