Sleduj nás

Abdelaziz: Ferguson je bílé kuře, zápas s Khabibem mu nedoporučuji. A Conor? Až se potkáme, bude pykat

Abdelaziz: Ferguson je bílé kuře, zápas s Khabibem mu nedoporučuji. A Conor? Až se potkáme, bude pykat

Chvíli na to, co Khabibův manažer vyhlásil Conorovi válku, která bude mimo oktagon pokračovat i v ulicích, se ho novináři ptali, zdali to opravdu s tou nenávistí myslí vážně. Ali Abdelaziz ani na chvíli neváhal a dodával, že si nikdy víc jistý nebyl.  

Tak tohle je ten poslední bod, kam by zdravá sportovní soutěživost mohla dojít. Khabib je možná světový zápasník, ale jeho manažer, který má pod svými křídly i další hvězdná jmena, si ukousnul až moc velký krajíc chleba, za nějž může být jednoho dne potrestán.


Zatímco Conor McGregor jako „hlavní provokatér“ v současné chvíli mlčí, Abdelazizovi jede pusa, že se celý svět nestačí jenom divit. Nejdříve vyhlásil, že jakmile Conora někde potká, tak se na něj vrhne, a nyní potvrzuje, že to myslí smrtelně vážně.

„Kdyby nešlo o mou čest, už bych mlčel, ale v tomhle případě nemůžu utichnout. Nazval mě teroristou, nazval mě zrádcem a urazil i mé bratry. Kdyby znal naší kulturu, pak ví, že se tohle nezapomíná. Já sám nebudu mít klid, dokud jeho dluh nebude splacen,“ pravil Eaglův manažer prostřednictvím deníku The Sun.


Jak je vidět, Aliho zlost jenom roste. V každém rozhovoru, jenž podstupuje, vrhá stín na irského bojovníka a jeho značku. Tohle je válka, kterou podle něho začal Conor nejenom útokem na autobus v Brooklynu, ale navíc ji potvrdil během „propagace“ svého zápasu s Khabibem.

Ačkoliv má „Notorious“ momentálně od Nevadské atletické komise varování, aby své emoce klidnil, už je na to podle Abdelazize pozdě: „Conor McGregor je největší prostitutka, jakou kdy svět MMA viděl. Na jeho místě bych skončil, protože už tak je úplně odepsaný. Stačí jen, abychom se potkali, pak ho donutím všechna jeho slova spolykat.“


Tony Ferguson je bílé kuře

Protože je Ali Abdelaziz osobností, která si veleúspěšně sere do pusy a všude rozkřikuje něco jiného, pak tu je i jeho zpověď ze stanice ESPN, která od nového roku spolupracuje s UFC. Právě prostřednictvím tohoto kanálu Ali vysvětlil, že Tony Ferguson není vhodný kandidát v boji o titul… a to ani navzdory tomu, že vyhrál 11 po sobě jdoucích utkání.

„Nemyslím si, že Tony může bojovat o titul a už vůbec ne s Khabibem. Nemůže, protože je prostě trapnej, odepsanej a hotovo. Vůbec mě nezajímá jeho vítězná šňůra. I kdyby s ním Khabib bojoval, tak to prostě nedává smysl, protože v sobě nemá špetku kuráže. Je jako bílé kuře, na které nasadíte levné brýle. Co se jako snaží reprezentovat? Vůbec nic! To i Conor McGregor něco reprezentuje - pytel sraček. Je to ta nejnižší forma života. Tony je oproti němu nudný jako prázdný kus papíru. Je to dobrý bojovník, ale myslím si, že jeho čas už vypršel. Je starý a pomalý, nemá nám co nabídnout…“


V samotném závěru nezbývá než připomenout, že je úplně jedno, co Abdelaziz říká, Khabib má svůj vlastní pohled na věc a ten bude rozhodovat. Zdali se opravdu plánuje vrátit až na podzim, kde by preferoval fight s Georgesem St-Pierrem, pak mu může jeho manažer jenom pomoci ten zápas zrealizovat. Zdali by přišel na řadu Tony, bylo by to příjemné překvapení, ale pro tuto chvíli nemáme žádné indicie, které by tomu přímo nasvědčovaly.

Abdelaziz: Radím Conorovi, aby si posílil ochranku. Na ulici, parkovišti nebo pod mostem, ta svině dostane naloženo


Další články