Sleduj nás

A je to oficiální! Jiří Procházka míří opět do boje, po boku legend se představí na turnaji v New Yorku

A je to oficiální! Jiří Procházka míří opět do boje, po boku legend se představí na turnaji v New YorkuFoto: UFC

Velké čekání je u konce, termín další bitvy Jiřího Procházky byl potvrzen samotnou hlavou organizace.

Časné čtvrteční ráno přineslo obří novinky pro české a brazilské MMA fanoušky. Jejich bojoví zástupci v podobě Jiřího Procházky a Alexe Pereiry zamíří 11. listopadu do proslulé Madison Square Garden, kde se bude konat turnaj UFC 295.

„Přátelé, mám pro vás velké novinky. Bývalý šampion polotěžké váhy Jiří Procházka se 11. listopadu vrátí zpátky na místo činu, když bude čelit bývalému šampionovi střední váhy Alexu Pereirovi!“ rozhovořil se Dana White na svém Twiteru.


„Procházka je jedním z nejvíce atraktivních bojovníků na celé UFC soupisce. Vzdal se svého titulu, když utrpěl jedno z nejhorších zranění, které jsem kdy viděl, ovšem nyní je zotaven, je zpátky, v UFC je stále neporažen a chce si vzít svůj opasek zpátky!“ lákal White fanoušky na epický střet.

„Alex Pereira je jedním z nejděsivějších zápasníků, kteří kdy vstoupili na horkou půdu oktagonu. Vyhrál titul střední váhy jen rok poté, co v UFC debutoval. Nyní se přesouvá o váhovou kategorii výše, kde se pokusí do sbírky přidat druhý opasek… Přátelé, tohle bude naprosto úžasný fight!“ hořel nedočkavostí.


Kdo dění v UFC pozorně sleduje, tomu jistě neuniklo, že na hlavní kartu pro 11. listopad v Madison Square Garden byly dosazeny dvě legendy z MMA odvětví, a sice Jon Jones a Stipe Miocic, dle mnohých nejlepší MMA zápasník všech dob a nejlepší těžká váha všech dob. Jak nyní White potvrdil, Jiří Procházka s Alexem Pereirou této dvojici budou dělat předskokany.

„Je mi ctí, že opět potkám tu brazilskou výzvu, ačkoliv jen v jiném kabátu. I tak se na tuto zkoušku dobře připravím a dojdu si pro vítězství,“ reagoval skrze své sociální sítě na oznámenou bitvu český samuraj Jiří Procházka, který tak zároveň dával vzpomenout na zápas, jenž měl s Gloverem Teixeirou. To je mimochodem nyní Pereirův trenér, a tak mu po střetu s Jirkou může předat cenné zkušenosti. 


Další články