Sleduj nás

Vémola: Zrušení odvety s Kinclem? Nikdy. Ta výplata je 3x vyšší jak za Attilu

Vémola: Zrušení odvety s Kinclem? Nikdy. Ta výplata je 3x vyšší jak za AttiluFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola ani neuvažuje nad tím, že by ze zápasu s Patrikem Kinclem couvnul, jak si mnozí myslí. Jednak je přesvědčený o své výhře a jednak má dostat královsky zaplaceno.

Terminátor překonal všechny zdravotní neduhy a už se připravuje na svůj velký comeback, který však neučinil „teď“ v květnu v odloženém zápase proti Patriku Kinclovi, nýbrž „už“ v dubnu v Liberci.

Důvod, proč tak Karlos činil, má být evidentní. Protože nějaký čas absentoval, chtěl se znovu co nejrychleji dostat do zápasnického rytmu a zahřát se na titulovou bitvu, kterou věří, že vyhraje…


A jak Patrik Kincl říkal, že vše, co Karlos dělal, je ze strachu, aby se té odvetě znova vyhnul, to jsou prý nesmysly… Kdo by se chtěl vyhnout zápasu, za který obdrží rekordní výplatu?

Výplaty za zápas Vémola - Kincl 2

„Za Kincla mám dostat dvakrát více peněz, než jsem dostal za Attilu Végha… V podstatě se dá říct, že za Kincla budu mít dokonce trojnásobek oproti tomu, co jsem měl za první zápas s Attilou. Trojnásobný peníze za někoho, koho už jsem jednou porazil,“ předložil Vémola deníku Sport jasná fakta. Dementoval tak ty zprávy, že by se někoho bál. Zejména, když toho dotyčného už v minulosti přemohl.


„Attila Végh je mnohem kvalitnější, lepší zápasník a s ním chci zápasit, zatímco s Kinclem bych nechtěl?! Nedokážu logicky pochopit, že si tohle může někdo vůbec myslet. A mrzí mě to s ohledem na promo zápasu, protože si myslím, že to bude velký svátek pro československého fanouška MMA,“ líčil Vémola.

„Myslím, že Kincl dokázal několikrát, jak strašně ten zápas se mnou chce, protože nechal i Gamechangera. Všichni víme, že já ten zápas taky chci, aby už byl konec těmhle kecům. A on teď jako by říkal: Nechoďte do O2 areny, Vémola tam nebude. No je to prostě pitomec,“ dodával současný šampion polotěžké váhy Oktagonu, se kterým se tedy v kleci uvidíme už tuto sobotu v O2 areně.


Další články