Sleduj nás

Že by ho Holloway až tak zřídil? Ortega plánuje přesun od MMA k filmu

Že by ho Holloway až tak zřídil? Ortega plánuje přesun od MMA k filmu

Vše je domluveno a nyní se jenom čeká, až se Brian zotaví ze svých zranění, které utrpěl v duelu s Maxem Hollowayem, po nichž se ujme nové role ve filmu, jenž se bude právě natáčet. 

Ortega (14-1-0) nevypadá jako fighter, což nám on sám přiznává. „Když mě potkáte na ulici, málokdo by si tipl, že jsem MMA zápasník. Říká mi to hodně lidí, ale není to něco, co bych jim měl za zlé, všichni jsme něčím zvláštní,“ pravil s úsměvem. 

Brian Ortega bude natáčet film o MMA


Nyní touží po tom, že pozná svět showbyznysu z jiného úhlu pohledu. „Mohu se stát hercem. Myslím si, že na to mám vlohy. Stane se ze mě takový chameleon v povolání. Dejte mě před kameru, budu hercem, dejte mě do klece, budu zápasníkem,“ žertoval. 

A na jaké natáčení se to tedy chystá? „Nemám povoleno o tom moc mluvit. Mohu vám říct to, že se jedná o něco monstrózního a já osobně v tom budu mít velkou roli,“ nechal se slyšet muž, který si právě léčí své rány z UFC 231. 


Jeho příznivci se ničeho bát nemusí, nejedná se o definitivní konec MMA kariéry, spíše o takovou pauzu. „Poletíme do Texasu a Thajska, kde se to bude filmovat. Pro mě osobně se jedná o tři měsíce natáčení, pak se uvidí,“ doplnil.


Další články