Sleduj nás

Zaměstnanec nemocnice: Borárosovi po zápase nic nebylo, ale na rovinu říkám, že lepší kardio má i ten Diego Kotlár

Zaměstnanec nemocnice: Borárosovi po zápase nic nebylo, ale na rovinu říkám, že lepší kardio má i ten Diego KotlárFoto: Real Fight Arena

Premiéra v RFA dopadla pro slovenského bojovníka velmi nepříjemnou porážkou. Boráros spálil svoji kardio nádrž během pouhých 120 vteřin, a poté se již po kleci jen ploužil a snažil se přežít.

Úvod zápasu přitom nevypadal pro prvního vítěze reality show Oktagon Výzva vůbec špatně. Energický nástup a úspěšný takedown ovšem k rychlému vítězství nevedl.

Boráros začal nečekaně rychle vadnout, přepadávat do úderů a jeho slova o životní formě zůstala nepotvrzena. Ve druhé pětiminutovce se ještě díky uklouznutí Frederico Komuenhy dostal do horní pozice, ale na zemi nebyl schopný vyvinout efektivní snahu, která by vedla k ukončení. Jeho soupeř se tak na zádech v klidu vydýchal, Gábora přetočil pod sebe a tvrdými údery donutil rozhodčího k ukončení zápasu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Frederico, který nastoupil teprve do sedmého profesionálního zápasu, se tak mohl začít radovat z velkého vítězství. Boráros, který se v slzách marně snažil zvednout ze země, byl nakonec odvezen sanitkou do nemocnice na vyšetření. Nejmenovaný zdroj ze zdravotnického zařízení nám potvrdil, že bojovník nebyl nijak vážně zraněný a jednalo se u něj pouze o extrémní vyčerpání organismu.

"Nic mu nebylo, pouze nemohl. Moc to nesleduji, ale obávám se, že má lepší kardio i ten Diego Kotlár."


Bilance bývalé hvězdy Oktagonu z posledních tří zápasů je tak následující.  Kontroverzní vítězství, u kterého hrozí podezření na sázkový podvod. Jasná porážka v ACA, kam s Gáborem neletěl ani trenér a celá anabáze působila jako hezky zaplacený výlet. A v posledním případě totální demolice od soupeře, který měl třikrát méně zápasů a měl být pro Borárose snadným soustem při rozjezdu nové kariéry v RFA.

Mnohem větší váhu tak dostávají slova Ilji Škondriče a Ondřeje Novotného, kteří se shodli, že Gábor již MMA nedává zdaleka tolik, co je v dnešní době potřeba. Cestu pro stále ještě populárního bojovníka tak vidí v zápasech celebrit, které nabízejí organizace Clash of the Stars nebo RedFace. Těžko říct, zda by na podobně špatně připraveného Borárose nevyzrál pořádně nahecovaný Diego Kotlár.

Zdroj: Real Fight ArenaDalší články