Sleduj nás

Dosáhl všeho moc brzy a už nemá motivaci! Jeho budoucnost je už jen v zápasech celebrit, říká Neruda na adresu Borárose

Dosáhl všeho moc brzy a už nemá motivaci! Jeho budoucnost je už jen v zápasech celebrit, říká Neruda na adresu BorároseFOTO: ACA

Slovenský promotér je ten poslední, kdo by nad známým bojovníkem lámal hůl. Bohužel, i Pavol Neruda vidí, že cesta, po které se Boráros vydal, již k velkým sportovním úspěchům nepovede.

Gábor je po sázkařském průšvihu na černé listině u většiny domácích organizací, a tak se není čemu divit, že se chytl finančního záchranného lana z Ruska. ACA disponuje obrovským kapitálem, ale také velkou kvalitou podepsaných bojovníků.

Solidní gáže je tak vykoupena obrovsky náročným zápasem, na který musí mít daný bojovník optimální formu. Gábor tu svojí hledá již léta a podle toho jeho premiéra v Rusku dopadla. Marat Gafurov si jej vzal v klidu na zem a s naprostým přehledem si došel pro vítěznou submisi.


„Při vší úctě, takový výsledek jsem předpokládal. Ne, že bych Gáborovi nepřál, ale je to výsledek toho, jak dlouhodobě trénuje. Doufám, že to pro něj bude impulz. Mile by mě překvapilo, kdyby začal makat a viděli jsme toho starého Gábora, ale dávám tomu tak 15 nebo 20 %. Jinak si myslím, že Gábora uvidíme už jen v zápasech celebrit, kde půjde spíš o show,“ prohlásil Pavol Neruda v rozhovoru, který poskytl webu sport.sk.


Jeden z majitelů organizace Oktagon byl s Borárosem od počátku jeho kariéry a dá se říct, že z něj díky své show bojovníka udělal on. „Beast“ má samozřejmě nesporný sportovní talent, ale to je v dnešní době málo. Je potřeba věnovat se MMA na sto procent a celkově žít životem profesionálního zápasníka. Pavol našel i konkrétní důvod, proč se kariéra potetovaného bijce vydala špatným směrem.

„Podle mě si moc rychle splnil všechny cíle. Chtěl být slavný bojovník, hvězda, aby ho lidé obdivovali. To se mu povedlo a neměl žádné vyšší cíle. To byl podle mě problém. Už neměl motivaci každé ráno vstát a makat na svém snu. Je to škoda, protože mu je jednatřicet let! Mohl mít obrovskou kariéru a finančně se zajistit. Mohl být něco podobného jako Karlos Vémola, kdyby…“


Další články