Sleduj nás

Gábor nikdy nebyl jaderný fyzik, zajímají ho jen diskotéky a činky! smutní Ilja Škondrič

Gábor nikdy nebyl jaderný fyzik, zajímají ho jen diskotéky a činky! smutní Ilja ŠkondričFOTO: OKTAGON MMA

Kmotr slovenského MMA se ve svých názorech málokdy plete, a navíc dokáže trefovat hřebíček přímo na hlavičku. To vše bez zbytečných servítek a kličkování okolo tématu. Jeho hodnocení kariéry Gábora Borárose tak rozhodně stojí za přečtení.

Příběh o promarněném talentu. Tak se dá ve zkratce zhodnotit to, co o Gáborovi prohlásil člověk, který mu v životě hodně pomohl.

Ilja Škondrič stál na počátku sportovní kariéry slovenské bestie. Úroveň talentu, kterým Boráros oplýval, je podle Ilji neuvěřitelná. Limit výkonnosti prvního vítěze Oktagon Výzvy byl tudíž někde ve stratosféře, ale lenost a uspokojení vše zhatila.


„Sláva ho každopádně změnila. Gábor nikdy nebyl jaderný fyzik, ale řekl bych, že má dobré srdce a je to také dobrý sportovec. Asi má teď radši diskotéky a činky než gym, což je ostatně vidět na výsledcích. On měl ostatně vždy svoji hlavu. V době, kdy ještě nebyl ovlivněný slávou a tím vším okolo, tak to byl takový maďarský terminátor. Bohužel, časem se všechno pokazilo a dopadlo to takhle,“ prozradil Ilja během interview, které poskytl sport.sk.

Gábor získal během několika měsíců popularitu, o které vždy snil. Z chlapce, který hlídal v supermarketu, se stala slovenská celebrita první kategorie. Show organizace Oktagon zafungovala přesně, jak měla a nová hvězda byla na světě. Bohužel, v tu samou chvíli opadlo Borárosovo nadšení pro sport a začala strmá cesta dolů.


„Kdyby se soustředil na to, co měl, tak mohl být v UFC. Všichni v gymu vědí, že mu stačí chvilka, aby si osvojil jakoukoliv novou dovednost. Všechno se začalo lámat už v Oktagonu, kdy se ze své slávy posadil na zadek. Myslím, že už když šel s Kozmou v roce 2018, tak to nebyl pořádně on,“ našel Ilja bod zlomu, po kterém se kariéra talentovaného bijce začala hroutit. V současnosti se zdá, že budoucností stále teprve jednatřicetiletého bojovníka budou jen zápasy celebrit.


Další články