Sleduj nás

Žádná Amanda Nunes, to já jsem nejlepší bojovnice všech dob, prohlásila Julianna Pena

Žádná Amanda Nunes, to já jsem nejlepší bojovnice všech dob, prohlásila Julianna PenaFOTO: UFC

Amanda Nunes má smůlu, navždy bude až druhou nejlepší MMA bojovnicí planety. Důvody prozradila „pravá královna“ Julianna Pena v pořadu The MMA Hour.

Amanda „Lioness“ Nunes pověsila tento víkend rukavice na hřebík. Loučila se se skóre 23 vítězství a 5 porážek, nicméně s tím, že na své pouti vymýtila všechny bývalé šampionky a od roku 2015 prohrála jen jediné utkání, v prosinci 2021 s Juliannou Penou. 

Amanda tuto prohru o pár měsíců později odčinila, ale k trilogii s Penou už svolit nechtěla. Vždy věřila, že je jasně lepší, což její soupeřku štvalo a štve dodnes. I možná to je ten důvod, proč se uchýlila k následujícímu prohlášení.


„Nejlepší MMA bojovnicí všech dob, jsem já,“ řekla Julianna v pořadu The MMA Hour v reakci na to, že Nunes odešla do důchodu bez toho, aniž by se zúčastnila trilogie.

„Chcete vědět proč? Protože nejsem jenom bojovnice, ale já jsem válečnice. Do všeho dávám srdce. Skutečně věřím tomu, že jsem tou nejlepší ze všech. Věřím tomu svým tělem i duší a nikdy tomu věřit nepřestanu. Abyste mě zastavili, musíte mě vypnout, jinak se nikdy nevzdám. Taková Amanda nikdy nebyla,“ přednesla Pena.


Třiatřicetiletá zápasnice se nepochybně snaží vytáhnout svou o dva roky starší kolegyni zpátky z důchodu. Ví totiž, že kdyby nad ní ovládla trilogii, pak by jí o ten status nejlepší MMA bojovnice skutečně připravila. To Nunes možná nechce riskovat, a tak se loučí na vrcholu jako šampionka. Nikoliv ovšem jedné, ale rovnou dvou divizí.


Další články